Slovenský lukostrelecký zväz

 Reprezentanti SLZ - termín lekárskej prehliadky

p.č.MenoKlubRok narodeniaKategóriaŠtatút reprezentantaZdravotná prehliadka
1BALÁŽ BorisLiptovský školský lukostrelecký klub1997dospelí2017-02-042017-04-03
2BARÁNKOVÁ DenisaLukostrelecký klub Bratislava2001juniori2017-08-282020-02-19
3BENDÍKOVÁ ElenaLiptovský školský lukostrelecký klub2004kadeti2019-03-262020-02-19
4BINDER DušanKŠL Robin Zvolen1963veteráni2017-02-062019-05-22
5BINDEROVÁ TatianaKŠL Robin Zvolen1966veteráni2017-02-062019-04-02
6BOSÝ MariánLukostrelecký klub Hubert Arrows1977dospelí2018-04-132018-02-01
7BOŠANSKÝ JozefLukostrelecký klub Hubert Arrows1976dospelí2017-01-272020-02-27
8BUŽEK VladimírBlue Arrows Viničné1978dospelí2017-01-242020-02-27
9CÁDER TomášBlue Arrows Viničné1999dospelí2019-05-062020-07-23
10ČIŽMÁROVÁ ViktóriaLukostrelecký klub Bratislava2001juniori2018-02-082019-01-29
11DARÁZS LadislavLukostrelecký klub Hubert Arrows1978dospelí2018-05-282019-03-12
12DARÁZS MáriaLukostrelecký klub Hubert Arrows1977dospelí2018-05-272019-03-12
13DRAGÚŇ MartinLukostrelecký a paintballový klub Elán1976dospelí2018-01-302018-01-24
14DRDÁKOVÁ KristínaReflex Žilina2001juniori2018-03-252018-04-10
15DRUSKOVÁ KristínaReflex Žilina2005kadeti2019-12-182019-12-10
16DUBAŠÁK MarekBlue Arrows Viničné1994dospelí2017-02-042017-04-21
17DUBAŠÁK MartinBlue Arrows Viničné1997dospelí2017-02-022016-10-28
18DUCHOŇ JurajTJ AC Jasov LO1995dospelí2018-02-212020-07-28
19DUCHOŇ MiroslavTJ AC Jasov LO1991dospelí2018-02-212018-09-04
20DURNÁ KatarínaLukostrelecký klub Veľké Zálužie1964veteráni2017-02-172017-03-14
21DURNÝ Matúš st.Blue Arrows Viničné1962veteráni2017-02-172017-03-14
22FRANCŮ OndrejLukostrelecký klub Bratislava2000juniori2018-01-242020-02-19
23GALANDA DušanTJ Slávia Právnik Bratislava LO2003kadeti2019-04-302019-01-29
24GAVAČ JurajHorné Húščie 3D1964veteráni2018-05-142018-05-28
25HALÍK DaliborLiptovský školský lukostrelecký klub1971dospelí2018-05-012018-05-24
26HANULIAK JánReflex Žilina1972dospelí2018-03-252019-04-01
27HANULIAK Ján JakubReflex Žilina2000juniori2018-03-252020-07-20
28HOLENDA ViliamSport Club Speed Arrows2007deti do 14 rokov2020-01-152020-02-28
29HURBAN Vladimír ml.Lukostrelecký klub Bratislava1996dospelí2016-12-282020-07-23
30HURBAN Vladimír st.Lukostrelecký klub Bratislava1969veteráni2017-02-172019-07-24
31IVAN DávidRed Arrows Poprad2000juniori2017-05-302020-01-13
32JANKOVIČ PeterArchery klub Geronimo Trnava1959veteráni 22018-02-11
33KENDERA GustávTJ Slávia Právnik Bratislava LO1963veteráni2019-02-012019-03-26
34KNIŽKA JánLukostrelec BB1975dospelí2017-02-102016-10-21
35KOBZA MartinMestský športový klub Kežmarok LO1997dospelí2018-04-242018-04-23
36KONIG RadekHorné Húščie 3D1967veteráni2018-04-232019-04-01
37KUBÍČEK Libor ml.Lukostrelecký klub Senica2001juniori2018-06-182019-08-15
38KÚDELA JánHorné Húščie 3D1950veteráni 22018-02-262020-02-16
39KUNDRACIK FrantišekLukostrelecký klub Bratislava1959veteráni 22018-02-082018-01-26
40KUNDRACIKOVÁ IvetaLukostrelecký klub Bratislava1962veteráni2018-02-082018-01-26
41LONGOVÁ AlexandraBlue Arrows Viničné1994dospelí2017-04-192020-09-18
42MACHÁN MarošLukostrelecký klub Bratislava2003kadeti2019-01-022020-01-27
43MAJERÍK AndrejLiptovský školský lukostrelecký klub2003kadeti2018-06-182020-02-25
44MÁLEK JakubHorné Húščie 3D2003kadeti2018-02-282018-02-16
45MÁLEK PeterHorné Húščie 3D1974dospelí2018-02-282019-04-01
46MEKÝŠ PeterKŠL Robin Zvolen1962veteráni2018-06-132018-05-28
47MYŠIAK ŠtefanLukostrelec BB1954veteráni 22018-05-212018-01-17
48NAGY PavolTJ AC Jasov LO1985dospelí2018-10-30
49NÉMETHOVÁ NinaLukostrelecký klub Bratislava2005kadeti2019-12-232019-12-18
50PASHCHENKOVÁ DianaMestský športový klub Kežmarok LO1998dospelí2017-02-042016-10-28
51PAVLÍK MarcelSport Club Speed Arrows1975dospelí2017-11-042018-07-23
52POIZL DominikLukostrelecký klub Bratislava2000juniori2020-08-072019-01-29
53POKORÁDI ViktóriaLukostrelecký a paintballový klub Elán2004kadeti2018-12-312020-04-16
54SESTRIENKA JurajLukostrelecký klub Bratislava1982dospelí2019-09-032019-09-17
55SRDOŠ ViliamLukostrelecký klub Bratislava2000juniori2017-12-202019-03-21
56ŠEDIVÁ ElizabetaLukostrelecký klub Senica2003kadeti2020-02-072019-12-30
57ŠEDIVÝ ŠimonLukostrelecký klub Senica2006deti do 14 rokov2020-02-072019-12-30
58ŠILON SebastiánMestský športový klub Kežmarok LO2004kadeti2020-01-032019-09-30
59VESELÝ PavolArchery klub Geronimo Trnava1972dospelí2018-02-092018-01-23
60VIDA PeterLukostrelecký klub Bratislava1975dospelí2018-02-122019-07-24
61ZAUŠKA DávidReflex Žilina2006deti do 14 rokov2019-12-272019-12-19

Platné sú iba štatúty reprezentanta podpísané po 1.12.2016.
Ak ste absolvovali lekársku prehliadku, ale nemáte ju uvedenú, kontaktujte office@archerysvk.sk
To, kto musí v zmysle Zákona o športe absolvovať lekársku prehliadku, je uvedené v Smernici o spôsobe posudzovania zdravotnej spôsobilosti športovcov