SLZ

Členovia Slovenského lukostreleckého zväzu

Členstvo v roku:  


 Členovia SLZ v roku 2021, vyhľadaní dňa 2021-06-21
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava1698veteráni 2
22LAŠÁK Ján1976Archery klub Geronimo Trnava2442dospelí
33VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350dospelí
41HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 12 rokov
52PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 12 rokov
63PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
71BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
82BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814kadeti
93BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 12 rokov
104BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 12 rokov
115BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
126CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
137DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
148DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
159DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni
1610GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
1711HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670juniori
1812HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
1913HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
2014HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
2115INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
2216JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
2317JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
2418KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
2519LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
2620LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné465dospelí
2721LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
2822MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390juniori
2923MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
3024MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
3125ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
3226PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104deti do 14 rokov
3327PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
3428SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
3529STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
3630STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
3731STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364deti do 14 rokov
3832VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362juniori
391BARLA Ladislav1967Horehronské luky2254veteráni
402DOBRÍKOVÁ Mária1989Horehronské luky2448dospelí
413KNIŽKA Ján1975Horehronské luky1356dospelí
424SAMUEL Michal1988Horehronské luky2449dospelí
435ŠALAMÚN Jaroslav1972Horehronské luky2050dospelí
446VAJDOVÁ Daniela2001Horehronské luky2444juniori
451FÜLEMITS Kristián1976Horné Húščie 3D2420dospelí
462GAJARSKÝ Adam2011Horné Húščie 3D2435deti do 10 rokov
473GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
484HERCEG Timotej2009Horné Húščie 3D2436deti do 12 rokov
495CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
506KISS Ladislav1978Horné Húščie 3D2421dospelí
517KLEŠTINCOVÁ Ema2011Horné Húščie 3D2437deti do 10 rokov
528KLEŠTINEC Matej2009Horné Húščie 3D2438deti do 12 rokov
539KONIG Radek1967Horné Húščie 3D1364veteráni
5410KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 3
5511MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
5612MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
5713MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
5814SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
591BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779deti do 14 rokov
602BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
613BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247deti do 14 rokov
624DOSTÁL Dominik2008I. SŠLK Petržalka2311deti do 14 rokov
635FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 12 rokov
646HOCMANOVÁ Claudia2013I. SŠLK Petržalka2456deti do 10 rokov
657CHOVANEC Filip Nathan2009I. SŠLK Petržalka2457deti do 12 rokov
668KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167kadeti
679KLEMENTOVÁ Ema2008I. SŠLK Petržalka2383deti do 14 rokov
6810KOLÁR Robert2010I. SŠLK Petržalka2453deti do 12 rokov
6911KOLÁROVÁ Veronika2013I. SŠLK Petržalka2454deti do 10 rokov
7012KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
7113KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 12 rokov
7214LEHOTA Lukáš2009I. SŠLK Petržalka2458deti do 12 rokov
7315LUČENIČOVÁ Ester2006I. SŠLK Petržalka2317kadeti
7416PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
7517POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 3
7618RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
7719RAŠLÍKOVÁ Lucia2007I. SŠLK Petržalka2451deti do 14 rokov
7820RAŠLÍKOVÁ Viktória2008I. SŠLK Petržalka2450deti do 14 rokov
7921SOLUSOVÁ Minka2011I. SŠLK Petržalka2455deti do 10 rokov
8022SOPČÁK Tomáš2008I. SŠLK Petržalka2318deti do 14 rokov
8123ŠKVARENINOVÁ Hana2007I. SŠLK Petržalka2320deti do 14 rokov
8224TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
8325ŽIAK Ján1973I. SŠLK Petržalka1681dospelí
841BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
852BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
863ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
874MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
885ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005deti do 14 rokov
896VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
901BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
912BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
923BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
934BENDÍKOVÁ Elena ml.2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
945BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
956HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
967HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
978HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
989HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
9910HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
10011JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 12 rokov
10112KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
10213MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
10314MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044kadeti
10415PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
10516PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246kadeti
1061BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
1072BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelí
1083BOHUNICKÁ Kristína2005LUK KLUB POHODA2161kadeti
1094ČERNÁKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2398deti do 14 rokov
1105DURCOVÁ Marcela2001LUK KLUB POHODA2399juniori
1116GÁNÓCZY Lucia2005LUK KLUB POHODA2411kadeti
1127GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412deti do 14 rokov
1138GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
1149GAŠPARÍK Marco2009LUK KLUB POHODA2410deti do 12 rokov
11510GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
11611GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416deti do 14 rokov
11712HANULOVÁ Adela2008LUK KLUB POHODA2405deti do 14 rokov
11813HANULOVÁ Jana1978LUK KLUB POHODA2404dospelí
11914HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415dospelí
12015HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
12116HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414dospelí
12217KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni
12318KOVÁČ Július1954LUK KLUB POHODA2452veteráni 2
12419KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
12520KRUŽLIAK Teo2012LUK KLUB POHODA2407deti do 10 rokov
12621LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 3
12722MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
12823MORAVČÍKOVÁ Viki2008LUK KLUB POHODA2400deti do 14 rokov
12924NÉMET Richard1992LUK KLUB POHODA2001dospelí
13025NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni
13126OVSYANNIKOV Sergyi1980LUK KLUB POHODA2403dospelí
13227PRUTKAY František1973LUK KLUB POHODA2402dospelí
13328SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
13429ŠČEPÁNKOVÁ Martina2002LUK KLUB POHODA2401juniori
13530ŠIMOVČÍK Jozef1977LUK KLUB POHODA2413dospelí
1361BRNDIAROVÁ Kamila2005Lukostrelec BB2374kadeti
1372BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459kadeti
1383BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
1394BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
1405DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671kadeti
1416FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234kadeti
1427GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni
1438HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128juniori
1449KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 3
14510KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
14611KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
14712MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
14813MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818kadeti
14914MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 2
15015OPÁLKOVÁ Thea2004Lukostrelec BB2375kadeti
15116PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497kadeti
15217PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
15318SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715kadeti
15419SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049kadeti
15520STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
15621ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817juniori
15722ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208deti do 12 rokov
15823ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212kadeti
1591BÁTORA Michal1985Lukostrelecký a paintballový klub Elán2441dospelí
1602CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
1613DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
1624HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
1635KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900dospelí
1646LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
1657ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
1668POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703kadeti
1679TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
16810VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
1691ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
1702FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
1713FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216dospelí
1724KOČIŠ František1976Lukostrelecký klub X - Focus2443dospelí
1735MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217deti do 14 rokov
1746TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
1751BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
1762BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
1773BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
1784BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
1795BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
1806FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
1817GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
1828HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
1839HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
18410HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
18511HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
18612HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
18713KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413kadeti
18814KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
18915KOTLEBA Michal Peter1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
19016KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelecký klub Bratislava2207dospelí
19117KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
19218KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
19319KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
19420KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426dospelí
19521KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267kadeti
19622LAGIN Tamara2008Lukostrelecký klub Bratislava2428deti do 14 rokov
19723LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
19824MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava1315juniori
19925MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171kadeti
20026NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921deti do 14 rokov
20127NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780kadeti
20228PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
20329PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 12 rokov
20430POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
20531POZSONYIOVÁ Petra2005Lukostrelecký klub Bratislava2173kadeti
20632ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
20733ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
20834SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 10 rokov
20935SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
21036SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
21137SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
21238SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143deti do 14 rokov
21339ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 3
21440VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
21541VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
21642VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
2171BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
2182DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
2193DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
2204DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
2215HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
2226KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni
2237KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
2248KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
2259MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows1301veteráni 2
2261BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432kadeti
2272BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelí
2283BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915deti do 14 rokov
2294FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Jasov77veteráni 3
2305HIRKO Matej2002Lukostrelecký klub Jasov1644juniori
2316HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206kadeti
2327KAPUTA Tibor1989Lukostrelecký klub Jasov2083dospelí
2338NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelí
2349NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelí
23510ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelí
23611TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelí
2371GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
2382KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
2393ŠTROMAJER Peter1992Lukostrelecký klub Perun2391dospelí
2401BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
2412PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
2423VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
2431GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
2442GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
2453KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
2464KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
2475KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
2486KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
2497MÁCHA Marek1984Lukostrelecký klub Senica2433dospelí
2508MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155deti do 14 rokov
2519ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
25210ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
25311ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
25412ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
25513TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353deti do 14 rokov
2561CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
2572DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339deti do 14 rokov
2583HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
2594HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
2605HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
2616HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134deti do 14 rokov
2627KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340kadeti
2638KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 12 rokov
2649ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951deti do 14 rokov
26510OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135deti do 14 rokov
26611PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
26712PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
26813PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
26914TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 12 rokov
27015VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
27116VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342deti do 14 rokov
27217ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
2731DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
2742FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
2753JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec1803dospelí
2764KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
2775REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
2786REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
2797ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
2801Dvoršťáková Alena1971Lukostrelecký klub Viničné2445veteráni
2812JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
2823LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
2834Masarovič Stanislav1978Lukostrelecký klub Viničné2446dospelí
2845SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
2856ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
2861BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina1397veteráni 2
2872BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
2883CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
2894HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035deti do 14 rokov
2905HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
2916MARČIŠOVÁ Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193deti do 12 rokov
2927MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
2938PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina1404dospelí
2949POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina1609juniori
29510POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
29611SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
2971BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
2982BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 10 rokov
2993BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850deti do 14 rokov
3004BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
3015BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
3026BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
3037ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelí
3048ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301deti do 14 rokov
3059DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
30610DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
30711FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 12 rokov
30812HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154deti do 14 rokov
30913HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
31014JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
31115JUSKO Marcel1974Mestský športový klub Kežmarok LO2328dospelí
31216KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
31317KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
31418KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
31519KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 10 rokov
31620KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
31721KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
31822KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
31923KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
32024KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
32125KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
32226KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
32327KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
32428LENART Matúš1984Mestský športový klub Kežmarok LO2423dospelí
32529MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
32630MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
32731MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 3
32832MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
32933MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329deti do 14 rokov
33034MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO1866veteráni 2
33135MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
33236MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 12 rokov
33337MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
33438MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330dospelí
33539MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelí
33640MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 12 rokov
33741NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
33842NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
33943ONDRIK Ladislav1978Mestský športový klub Kežmarok LO2307dospelí
34044ONDRIK Ladislav2009Mestský športový klub Kežmarok LO2308deti do 12 rokov
34145ONDRIKOVÁ Jaroslava1983Mestský športový klub Kežmarok LO2309dospelí
34246PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
34347PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 12 rokov
34448PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
34549PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
34650STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647deti do 14 rokov
34751STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 12 rokov
34852SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
34953SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO1867veteráni 2
35054ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
35155ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
35256ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
35357ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
35458ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224deti do 14 rokov
35559ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857deti do 14 rokov
35660ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304deti do 14 rokov
35761VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
35862VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
35963ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284dospelí
36064ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
3611BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
3622DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
3633DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642deti do 14 rokov
3644HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
3655HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287deti do 14 rokov
3666IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
3677IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
3688SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
3699SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
37010SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
37111SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
37212ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
37313ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
3741DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
3752DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
3763DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
3774DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
3785DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 12 rokov
3796FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
3807FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
3818Gadušová Alexandra2010Reflex Žilina2447deti do 12 rokov
3829GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272dospelí
38310GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273kadeti
38411HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
38512HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
38613HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina1611dospelí
38714HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 12 rokov
38815HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
38916CHNÚRIK Alojz1980Reflex Žilina1973dospelí
39017JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
39118KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
39219KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
39320KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
39421KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
39522KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
39623KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 10 rokov
39724KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
39825KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
39926KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
40027KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240deti do 14 rokov
40128KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
40229LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 12 rokov
40330MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
40431MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 3
40532MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
40633PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
40734PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina173dospelí
40835PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina172veteráni 2
40936PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
41037PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
41138PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
41239PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
41340ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 12 rokov
41441ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
41542ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
41643ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 12 rokov
41744ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
41845ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
41946ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
42047ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
42148ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
42249ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
42350TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
42451TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 12 rokov
42552ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
42653ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 12 rokov
42754ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
42855ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
4291BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 3
4302Baliová Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 2
4313BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni
4324DEBNÁR Bohuslav1955Slávia Archery Bratislava510veteráni 2
4335DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 3
4346DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 2
4357GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelí
4368GALANDA Dušan2003Slávia Archery Bratislava1432juniori
4379KALOUS Ľuboš1967Slávia Archery Bratislava1174veteráni
43810KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni
43911KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelí
44012KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 2
44113KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelí
44214LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni
44315MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelí
44416ŠIMKO Peter1953Slávia Archery Bratislava209veteráni 2
44517ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni
4461ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
4472KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068deti do 12 rokov
4483KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889deti do 14 rokov
4494KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
4505KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314deti do 14 rokov
4516MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069deti do 12 rokov
4527MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
4538PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 12 rokov
4549PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095deti do 12 rokov
45510PIKLA Ľubomír1968Spišský lukostrelecký klub2396veteráni
45611PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
45712TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897kadeti
45813UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896deti do 14 rokov
45914UHRINOVÁ Táňa2010Spišský lukostrelecký klub2324deti do 12 rokov
4601FIKAROVA Ludmila1986Sport Club Speed Arrows2429dospelí
4612HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998deti do 14 rokov
4623HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
4634KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
4645LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
4656PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
4661ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393deti do 12 rokov
4672LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
4683LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 12 rokov
4694PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345kadeti
4705SEČNÁR Viktor2013SPORTAcademy Hlohovec2430deti do 10 rokov
4716ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395deti do 14 rokov
4727TRNKA Samuel2011SPORTAcademy Hlohovec2394deti do 10 rokov
4731BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
4742BEJTIC Róbert1971ŠK Orlík Sliač2266veteráni
4753BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
4764GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
4775HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
4786HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 10 rokov
4797KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202deti do 14 rokov
4808MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
4819MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
48210SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 10 rokov
48311SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
48412SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836deti do 14 rokov
48513SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
48614SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 10 rokov
48715ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
48816ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624deti do 14 rokov
48917ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201deti do 12 rokov
4901ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
4912KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
4923KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
4934MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
4945MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
4956REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
4967REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
4978SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
4989SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
4991ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 3
5002FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
5013KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
5024KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
5035MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
5046URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
5057URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelí
5068VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
5071DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelí
5082DUCHOŇ Miroslav1991X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia405dospelí
5093PERLÍKOVÁ Klaudia1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2422dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.

Webdesign: František Kundracik