SLZ

Členovia Slovenského lukostreleckého zväzu

Členstvo v roku:  


 Členovia SLZ v roku 2021, vyhľadaní dňa 2021-02-28
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 12 rokov
22PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 12 rokov
33PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
41BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
52BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 12 rokov
63BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 12 rokov
74BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
85CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
96DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
107DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
118DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni
129GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
1310HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
1411HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
1512HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
1613INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
1714JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
1815JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
1916KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
2017LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
2118LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné465dospelí
2219LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
2320MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
2421MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
2522ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
2623PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104deti do 14 rokov
2724PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
2825SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
2926STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
3027STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
3128STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364deti do 14 rokov
3229VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362juniori
331FÜLEMITS Kristián1976Horné Húščie 3D2420dospelí
342GAJARSKÝ Adam2011Horné Húščie 3D2435deti do 10 rokov
353GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
364HERCEG Timotej2009Horné Húščie 3D2436deti do 12 rokov
375CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
386KISS Ladislav1978Horné Húščie 3D2421dospelí
397KLEŠTINCOVÁ Ema2011Horné Húščie 3D2437deti do 10 rokov
408KLEŠTINEC Matej2009Horné Húščie 3D2438deti do 12 rokov
419KONIG Radek1967Horné Húščie 3D1364veteráni
4210KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 2
4311MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
4412MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
4513MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
4614SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
471KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
482KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 12 rokov
493PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
504POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 2
515TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
521BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
532BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
543ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
554MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
565ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005deti do 14 rokov
576VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
581BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
592BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
603BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
614BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
625BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
636HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
647HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
658HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
669HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
6710HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
6811JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 12 rokov
6912KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
7013MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
7114MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044kadeti
7215PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
7316PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246kadeti
741BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
752BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelí
763BOHUNICKÁ Kristína2005LUK KLUB POHODA2161kadeti
774ČERNÁKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2398deti do 14 rokov
785DURCOVÁ Marcela2001LUK KLUB POHODA2399juniori
796GÁNÓCZY Lucia2005LUK KLUB POHODA2411kadeti
807GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412deti do 14 rokov
818GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
829GAŠPARÍK Marco2009LUK KLUB POHODA2410deti do 12 rokov
8310GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
8411GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416deti do 14 rokov
8512HANULOVÁ Adela2008LUK KLUB POHODA2405deti do 14 rokov
8613HANULOVÁ Jana1978LUK KLUB POHODA2404dospelí
8714HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415dospelí
8815HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
8916HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414dospelí
9017KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni
9118KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
9219KRUŽLIAK Teo2012LUK KLUB POHODA2407deti do 10 rokov
9320LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 2
9421MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
9522MORAVČÍKOVÁ Viki2008LUK KLUB POHODA2400deti do 14 rokov
9623NÉMET Richard1992LUK KLUB POHODA2001dospelí
9724NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni
9825OVSYANNIKOV Sergyi1980LUK KLUB POHODA2403dospelí
9926PRUTKAY František1973LUK KLUB POHODA2402dospelí
10027SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
10128ŠČEPÁNKOVÁ Martina2002LUK KLUB POHODA2401juniori
10229ŠIMOVČÍK Jozef1977LUK KLUB POHODA2413dospelí
1031BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
1042BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
1053BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
1064BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
1075FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
1086GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
1097HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
1108HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
1119HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
11210HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
11311KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413kadeti
11412KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
11513KOTLEBA Michal Peter1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
11614KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelecký klub Bratislava2207dospelí
11715KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
11816KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
11917KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
12018KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426dospelí
12119KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267kadeti
12220LAGIN Tamara2008Lukostrelecký klub Bratislava2428deti do 14 rokov
12321LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
12422MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava1315juniori
12523MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171kadeti
12624NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921deti do 14 rokov
12725NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780kadeti
12826PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
12927PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 12 rokov
13028POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
13129ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
13230ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
13331SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 10 rokov
13432SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
13533SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
13634SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
13735SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143deti do 14 rokov
13836ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 2
13937VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
14038VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
14139VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
1421BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
1432DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
1443HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
1451BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432kadeti
1462BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelí
1473BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915deti do 14 rokov
1484HIRKO Matej2002Lukostrelecký klub Jasov1644juniori
1495HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206kadeti
1506KAPUTA Tibor1989Lukostrelecký klub Jasov2083dospelí
1517NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelí
1528NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelí
1539ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelí
15410TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelí
1551GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
1561BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
1572PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
1583VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
1591GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
1602GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
1613KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
1624KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
1635KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
1646KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
1657MÁCHA Marek1984Lukostrelecký klub Senica2433dospelí
1668MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155deti do 14 rokov
1679ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
16810ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
16911ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
17012ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
17113TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353deti do 14 rokov
1721CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
1732DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339deti do 14 rokov
1743HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
1754HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
1765HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
1776HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134deti do 14 rokov
1787KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340kadeti
1798KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 12 rokov
1809ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951deti do 14 rokov
18110OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135deti do 14 rokov
18211PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
18312PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
18413PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
18514TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 12 rokov
18615VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
18716VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342deti do 14 rokov
18817ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
1891DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
1902FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
1913JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec1803dospelí
1924KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
1935REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
1946REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
1957ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
1961JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
1972LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
1983SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
1994ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
2001BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
2012BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 10 rokov
2023BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850deti do 14 rokov
2034BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
2045BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
2056BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
2067ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301deti do 14 rokov
2078DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
2089FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 12 rokov
20910HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154deti do 14 rokov
21011HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
21112JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
21213JUSKO Marcel1974Mestský športový klub Kežmarok LO2328dospelí
21314KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
21415KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
21516KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
21617KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 10 rokov
21718KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
21819KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
21920KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
22021KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
22122KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
22223KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
22324KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
22425KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
22526LENART Matúš1984Mestský športový klub Kežmarok LO2423dospelí
22627MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
22728MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
22829MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 2
22930MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
23031MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329deti do 14 rokov
23132MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO1866veteráni 2
23233MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
23334MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 12 rokov
23435MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
23536MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330dospelí
23637MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelí
23738MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 12 rokov
23839NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
23940NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
24041PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
24142PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 12 rokov
24243PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
24344PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
24445STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647deti do 14 rokov
24546STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 12 rokov
24647SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
24748SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO1867veteráni 2
24849ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
24950ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
25051ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
25152ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
25253ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224deti do 14 rokov
25354ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857deti do 14 rokov
25455ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304deti do 14 rokov
25556VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
25657VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
25758ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284dospelí
25859ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
2591BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
2602DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
2613DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642deti do 14 rokov
2624HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
2635HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287deti do 14 rokov
2646IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
2657IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
2668SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
2679SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
26810SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
26911SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
27012ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
27113ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
2721DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
2732DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
2743DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
2754DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
2765DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 12 rokov
2776FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
2787FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
2798GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272dospelí
2809GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273kadeti
28110HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
28211HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
28312HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina1611dospelí
28413HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 12 rokov
28514HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
28615CHNÚRIK Alojz1980Reflex Žilina1973dospelí
28716JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
28817KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
28918KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
29019KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
29120KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
29221KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
29322KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 10 rokov
29423KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
29524KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
29625KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
29726KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240deti do 14 rokov
29827KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
29928LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 12 rokov
30029MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
30130MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 2
30231MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
30332PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
30433PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina173dospelí
30534PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina172veteráni 2
30635PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
30736PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
30837PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
30938PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
31039ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 12 rokov
31140ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
31241ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
31342ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 12 rokov
31443ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
31544ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
31645ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
31746ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
31847ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
31948ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
32049TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
32150TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 12 rokov
32251ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
32352ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 12 rokov
32453ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
32554ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
3261BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 2
3272Baliová Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 2
3283BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni
3294DEBNÁR Bohuslav1955Slávia Archery Bratislava510veteráni 2
3305DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 2
3316DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 2
3327GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelí
3338GALANDA Dušan2003Slávia Archery Bratislava1432juniori
3349KALOUS Ľuboš1967Slávia Archery Bratislava1174veteráni
33510KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni
33611KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelí
33712KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 2
33813KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelí
33914LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni
34015MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelí
34116ŠIMKO Peter1953Slávia Archery Bratislava209veteráni 2
34217ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni
3431FIKAROVA Ludmila1986Sport Club Speed Arrows2429dospelí
3442HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998deti do 14 rokov
3453HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
3464KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
3475LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
3486PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
3491ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393deti do 12 rokov
3502LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
3513LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 12 rokov
3524PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345kadeti
3535SEČNÁR Viktor2013SPORTAcademy Hlohovec2430deti do 10 rokov
3546ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395deti do 14 rokov
3557TRNKA Samuel2011SPORTAcademy Hlohovec2394deti do 10 rokov
3561BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
3572BEJTIC Róbert1971ŠK Orlík Sliač2266veteráni
3583BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
3594GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
3605HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
3616HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 10 rokov
3627KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202deti do 14 rokov
3638MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
3649MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
36510SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 10 rokov
36611SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
36712SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836deti do 14 rokov
36813SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
36914SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 10 rokov
37015ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
37116ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624deti do 14 rokov
37217ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201deti do 12 rokov
3731ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
3742KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
3753KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
3764MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
3775MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
3786REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
3797REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
3808SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
3819SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
3821ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 2
3832FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
3843KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
3854KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
3865MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
3876URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
3887URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelí
3898VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
3901DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelí
3912DUCHOŇ Miroslav1991X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia405dospelí
3923PERLÍKOVÁ Klaudia1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2422dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.

Webdesign: František Kundracik