SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2020, vyhľadané dňa 2019-08-22
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148kadeti
22HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
33CHNÚRIK Alojz19801. Lukostrelecký klub Turzovka1973dospelí
44MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149kadeti
55MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
66STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773kadeti
71DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
82DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni
93LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
104PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
111JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
122KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 2
133MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni
144NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
155NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
166RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
177SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630dospelí
188SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
199VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
2010VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350dospelí
211BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114kadeti
222GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
231MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861juniori
242PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222mladší žiaci
253PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
264SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807kadeti
275ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
286ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
297VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077juniori
301ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
312ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
323BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
334BARAN Tomáš1973Blue Arrows Viničné2244dospelí
345BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135juniori
356BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
367BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825mladší žiaci
378BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
389BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814kadeti
3910BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105mladší žiaci
4011BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011juniori
4112BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481juniori
4213BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
4314CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
4415CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130juniori
4516CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128dospelí
4617CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132kadeti
4718ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098kadeti
4819DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
4920DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
5021DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482juniori
5122DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
5223EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824juniori
5324FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012juniori
5425GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141mladší žiaci
5526GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
5627HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670kadeti
5728HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
5829HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
5930HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
6031HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
6132HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318juniori
6233HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
6334HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
6435HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
6536HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731juniori
6637HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099mladší žiaci
6738HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
6839HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100kadeti
6940CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
7041ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
7142ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
7243INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
7344JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
7445JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129juniori
7546JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
7647JIRKÚ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
7748KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181juniori
7849KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182kadeti
7950KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
8051KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
8152KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319starší žiaci
8253KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656starší žiaci
8354KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657kadeti
8455KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
8556KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
8657KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
8758LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
8859LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823starší žiaci
8960LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
9061LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné465dospelí
9162LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni
9263MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
9364MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184dospelí
9465MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
9566MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189mladší žiaci
9667MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822starší žiaci
9768MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
9869MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
9970OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
10071ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106starší žiaci
10172PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104starší žiaci
10273PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
10374PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233juniori
10475PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360kadeti
10576RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
10677SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125kadeti
10778SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103juniori
10879STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188dospelí
10980STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187kadeti
11081STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
11182SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730kadeti
11283SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102kadeti
11384ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
11485ŠILHÁROVÁ Lenka2012Blue Arrows Viničné2237chrobáci
11586ŠILHÁROVÁ Michaela2010Blue Arrows Viničné2257chrobáci
11687ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
11788ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
11889TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
11990TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019kadeti
12091TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020juniori
12192VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124juniori
12293VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
12394WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
12495WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
12596ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83dospelí
12697ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876juniori
12798ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984kadeti
12899ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
1291ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1302KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421juniori
1313NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922juniori
1324NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589dospelí
1331BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1342BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1353EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1364GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1375CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
1386KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
1397KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
1408KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 2
1419MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678kadeti
14210MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
14311MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631dospelí
14412MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
14513MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
14614MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191starší žiaci
14715MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
14816NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192juniori
14917PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
15018PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766kadeti
15119SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
15220TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
1531ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
1542BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160kadeti
1553BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
1564BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779starší žiaci
1575BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
1586BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792kadeti
1597BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418kadeti
1608BOHUNICKÁ Kristína2005I. SŠLK Petržalka2161kadeti
1619BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
16210BREHOVÁ Alžbeta1979I. SŠLK Petržalka2172dospelí
16311BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247starší žiaci
16412BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734kadeti
16513ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414starší žiaci
16614ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275juniori
16715DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
16816DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694kadeti
16917DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
17018DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695juniori
17119DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
17220DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973juniori
17321DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
17422ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
17523FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168chrobáci
17624FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
17725FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
17826GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
17927GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
18028HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272kadeti
18129HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263dospelí
18230HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787juniori
18331HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
18432HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
18533HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791kadeti
18634IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
18735JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782juniori
18836KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
18937KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277juniori
19038KALEČÍK Dominik2005I. SŠLK Petržalka1413kadeti
19139KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167starší žiaci
19240KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
19341KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
19442KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 2
19543KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
19644KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
19745KOTLEBA Michal1997I. SŠLK Petržalka2170dospelí
19846KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063juniori
19947KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
20048KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
20149KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
20250KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984mladší žiaci
20351KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795kadeti
20452KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985starší žiaci
20553LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415starší žiaci
20654LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
20755LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783juniori
20856LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
20957LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417kadeti
21058LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692juniori
21159LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374starší žiaci
21260MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798kadeti
21361MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
21462MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
21563MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
21664MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422juniori
21765MEDVECZKY Daniel2005I. SŠLK Petržalka2171kadeti
21866MIČEK Peter1978I. SŠLK Petržalka1065dospelí
21967MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
22068MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423juniori
22169MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111kadeti
22270NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697juniori
22371NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690kadeti
22472NÉMETHOVÁ Nina2005I. SŠLK Petržalka1780kadeti
22573NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
22674ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273kadeti
22775OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
22876PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
22977PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
23078PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
23179PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
23280PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912kadeti
23381PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
23482PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913kadeti
23583PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
23684PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794kadeti
23785PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793kadeti
23886PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788juniori
23987POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687starší žiaci
24088POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 2
24189POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
24290POSZONYIOVÁ Petra2005I. SŠLK Petržalka2173kadeti
24391PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
24492RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
24593RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
24694ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
24795ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
24896SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
24997SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
25098SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068juniori
25199SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
252100SEDLÁKOVÁ Anna1961I. SŠLK Petržalka1069veteráni
253101SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419kadeti
254102SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429dospelí
255103SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
256104SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270kadeti
257105SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
258106SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
259107STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987juniori
260108SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420juniori
261109SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
262110SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
263111ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796kadeti
264112ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
265113ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990kadeti
266114ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
267115TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
268116TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986starší žiaci
269117TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
270118TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
271119TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
272120TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176mladší žiaci
273121VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781kadeti
274122VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691kadeti
275123VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688juniori
276124VÉGH Vera2006I. SŠLK Petržalka1733starší žiaci
277125VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
278126VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
279127VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693juniori
280128VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271kadeti
281129WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
282130ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199juniori
283131ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799kadeti
284132ŽIAK Ján1973I. SŠLK Petržalka1681dospelí
285133ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689kadeti
286134ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
287135ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686kadeti
2881BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
2892DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073dospelí
2903GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014dospelí
2914KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
2925KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
2936LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112kadeti
2947LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109mladší žiaci
2958LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045dospelí
2969MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
29710MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 2
29811SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046juniori
2991CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
3002HOLEC Július1971individuálny člen1525dospelí
3013HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
3024KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
3035LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
3046NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3057POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3068SEBOK Mark2006individuálny člen1579starší žiaci
3071BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
3082BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033kadeti
3093BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3104ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni
3115KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142juniori
3126KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143juniori
3137KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni
3148KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni
3159MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
31610MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
31711MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
31812MYŠIAK Štefan1954KŠL Robin Zvolen995veteráni 2
31913MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 2
32014NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141juniori
32115NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
32216ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005mladší žiaci
32317PORUBSKÝ Danny2009KŠL Robin Zvolen2242mladší žiaci
32418RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
32519URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
32620VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
32721VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
32822VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004kadeti
32923ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
3301DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544kadeti
3312JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
3323KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
3334KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41dospelí
3345LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
3356MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251dospelí
3367NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
3378PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
3389RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501kadeti
33910RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
34011TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701juniori
34112TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311kadeti
34213ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
34314ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
3441BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
3452BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078dospelí
3463BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048kadeti
3474BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
3485BALÁŽIK Bohumil1950Liptovský školský lukostrelecký klub168veteráni 2
3496BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
3507BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
3518BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
3529BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
35310BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
35411BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
35512DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929juniori
35613DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021dospelí
35714HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930dospelí
35815HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886juniori
35916HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
36017HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
36118HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
36219HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub2254dospelí
36320ILAVSKÝ Ivan1979Liptovský školský lukostrelecký klub2196dospelí
36421JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
36522JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni
36623JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198mladší žiaci
36724KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931kadeti
36825KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
36926KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
37027KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni
37128LESÁK Marek1975Liptovský školský lukostrelecký klub2214dospelí
37229LESÁKOVÁ Ema2007Liptovský školský lukostrelecký klub2259starší žiaci
37330MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830kadeti
37431MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
37532MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829kadeti
37633MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 2
37734NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928starší žiaci
37835ONDRUŠ Tobias2006Liptovský školský lukostrelecký klub2197starší žiaci
37936PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
38037PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246kadeti
38138ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932starší žiaci
38239VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706kadeti
3831BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni
3842BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410dospelí
3853DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
3864DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
3875HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
3886KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293juniori
3897LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
3908LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni
3911ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
3922EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304juniori
3933FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308juniori
3944FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587mladší žiaci
3955FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586starší žiaci
3966FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207juniori
3977FILO Juraj2002LK Bratislava1122juniori
3988HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
3999CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
40010JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306juniori
40111KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
40212KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
40313KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
40414KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985juniori
40515KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366juniori
40616KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
40717LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
40818MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032dospelí
40919MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
41020MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
41121MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
41222NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212juniori
41323RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
41424RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537juniori
41525ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
41626ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
41727ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
41828VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534kadeti
4191HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4201BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
4212HARABINOVÁ Jana1976LK Epirus17421000110dospelí
4223HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111dospelí
4231JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
4242JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045kadeti
4253OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248kadeti
4264SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043juniori
4275SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
4281HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
4292HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218kadeti
4303HERDA Tomáš2006LK Svit1639starší žiaci
4314KUČERA Marek2005LK Svit1288kadeti
4325KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
4336MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220kadeti
4347PETRUS Slavomír2007LK Svit1396starší žiaci
4358POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223juniori
4369SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367juniori
43710VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
43811VARŠA Fabián2005LK Svit1287kadeti
43912ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
44013ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225juniori
4411ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
4422ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
4433GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
4444GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079juniori
4455HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
4466HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
4477JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092starší žiaci
4488KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099juniori
4499KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
45010MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
45111MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
45212MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098juniori
45313OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108kadeti
45414PALLO Dávid2003LK Varín1000104kadeti
45515PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
45616PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067dospelí
45717PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100juniori
45818SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
45919SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
46020STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102kadeti
46121ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
46222ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
46323TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080juniori
46424TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
46525TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096kadeti
46626TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095starší žiaci
46727ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
46828ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
4691ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535kadeti
4702GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
4713JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
4724KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
4735MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532juniori
4746MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533kadeti
4757MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
4761BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
4772FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
4783KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
4794KOZÁK Anton1973LK Viničné614dospelí
4805KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
4816LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
4827MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
4838MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
4849SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097kadeti
48510SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
4861DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
4872LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 2
4881GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
4892HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
4903KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
4914KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
4925ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
4936ŠKOLNÍK Milan1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
4941ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
4952DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436kadeti
4963FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442juniori
4974FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
4985GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
4996GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
5007HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
5018HLADKÝ Marek1990LŠLK Liptovský Mikuláš370dospelí
5029HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080juniori
50310KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438kadeti
50411ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
50512ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
50613TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
50714TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443kadeti
50815TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
50916URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
51017VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439kadeti
5111AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
5122BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741kadeti
5133BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039kadeti
5144BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892juniori
5155BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345juniori
5166BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040mladší žiaci
5177BILSKÁ Kamila1983Lukostrelec BB2232dospelí
5188BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748juniori
5199BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459kadeti
52010BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
52111BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297juniori
52212BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
52313BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161juniori
52414CIRÁKOVÁ Dominika1989Lukostrelec BB2233dospelí
52515DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341kadeti
52616DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342starší žiaci
52717DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041mladší žiaci
52818DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
52919DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
53020DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156dospelí
53121DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671starší žiaci
53222DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
53323DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498kadeti
53424FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234kadeti
53525FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053starší žiaci
53626GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708kadeti
53727GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492dospelí
53828GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672juniori
53929GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673juniori
54030GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
54131GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
54232GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054chrobáci
54333GROMADOVÁ Tereza2006Lukostrelec BB2210starší žiaci
54434HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487kadeti
54535HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1076dospelí
54636HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531kadeti
54737HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128juniori
54838HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
54939CHLEBOVEC Matúš2010Lukostrelec BB2209chrobáci
55040JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
55141KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042starší žiaci
55242KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni
55343KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162juniori
55444KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
55545KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
55646KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749kadeti
55747KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 2
55848KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
55949KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650juniori
56050KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651juniori
56151KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
56252KNIŽKA Ján1975Lukostrelec BB1356dospelí
56353KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496kadeti
56454KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043kadeti
56555KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelec BB2207juniori
56656KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
56757KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819kadeti
56858KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144juniori
56959KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295juniori
57060KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494starší žiaci
57161KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495kadeti
57262LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709juniori
57363LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
57464LUKAČOVIČ Aleš2004Lukostrelec BB2235kadeti
57565MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
57666MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
57767MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133kadeti
57868MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710kadeti
57969MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296juniori
58070MIKLOŠKOVÁ Sára2004Lukostrelec BB2044kadeti
58171MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
58272MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091starší žiaci
58373MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
58474MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
58575MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818starší žiaci
58676MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863juniori
58777NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346juniori
58878ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni
58979ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046kadeti
59080PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
59181PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
59282PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497kadeti
59383PETRÍK Oliver2008Lukostrelec BB2211mladší žiaci
59484PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
59585PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355juniori
59686PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
59787PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
59888PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
59989RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530kadeti
60090REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460kadeti
60191SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047kadeti
60292SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490kadeti
60393SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491kadeti
60494SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715kadeti
60595SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048dospelí
60696SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864juniori
60797SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049starší žiaci
60898STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740dospelí
60999STEVENS Robertus Johannes1972Lukostrelec BB2236dospelí
610100STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
611101SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055kadeti
612102ŠALAMÚN Jaroslav1972Lukostrelec BB2050dospelí
613103ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529juniori
614104ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739kadeti
615105ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
616106ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817kadeti
617107ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499juniori
618108ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208mladší žiaci
619109ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
620110ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092kadeti
621111ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714kadeti
622112ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051kadeti
623113ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
624114ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
625115ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711kadeti
626116TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
627117TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
628118TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
629119VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340juniori
630120VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
631121VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488dospelí
632122VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745kadeti
633123ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
634124ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339kadeti
635125ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212starší žiaci
636126ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
637127ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717kadeti
638128ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052starší žiaci
639129ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
640130ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
6411CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
6422DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
6433HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
6444KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
6455KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898dospelí
6466KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899mladší žiaci
6477KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900dospelí
6488LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
6499ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
65010POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703kadeti
65111TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
65212TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902kadeti
65313VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
65414ZAPLETAL Marek1992Lukostrelecký a paintballový klub Elán2190dospelí
6551CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Sagittarius2085kadeti
6562CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Sagittarius2084dospelí
6573HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Sagittarius2086dospelí
6584KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
6595PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
6606RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089juniori
6617SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Sagittarius2090dospelí
6628ŠOVČÍKOVÁ Monika1979Lukostrelecký klub Sagittarius2226dospelí
6639ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Sagittarius2081dospelí
6641ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
6652ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
6663BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
6674BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880mladší žiaci
6685BOSÁ Alica2005Lukostrelecký klub X - Focus2215kadeti
6696CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
6707FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
6718FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216dospelí
6729FERRARES Damián2007Lukostrelecký klub X - Focus2230starší žiaci
67310FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
67411FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877mladší žiaci
67512JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
67613KMECOVÁ Lýdia2002Lukostrelecký klub X - Focus2229juniori
67714KOREČKOVÁ Tamara2004Lukostrelecký klub X - Focus2228kadeti
67815KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454juniori
67916MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217starší žiaci
68017MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450kadeti
68118PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876juniori
68219PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875kadeti
68320STACH Stanislav1979Lukostrelecký klub X - Focus2218dospelí
68421ŠEBEŠ ,SEN. Norbert1975Lukostrelecký klub X - Focus2220dospelí
68522ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub X - Focus2219kadeti
68623ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
68724TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
68825TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873kadeti
68926TUTOKY František1967Lukostrelecký klub X - Focus2221veteráni
6901BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585kadeti
6912BAJNÓCIOVÁ Alica1972Lukostrelecký klub Bratislava2248dospelí
6923BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
6934BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206kadeti
6945BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
6956BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni
6967BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110dospelí
6978BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
6989BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348juniori
69910BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146starší žiaci
70011BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
70112BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
70213BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
70314BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416starší žiaci
70415BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162juniori
70516ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269kadeti
70617ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276juniori
70718DEDINSKÁ Karolína2008Lukostrelecký klub Bratislava2249mladší žiaci
70819DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583juniori
70920DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
71021FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582starší žiaci
71122FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
71223FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557kadeti
71324FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312juniori
71425GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
71526GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999juniori
71627HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
71728HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241kadeti
71829HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
71930HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
72031HURBAN Vladimír ml.1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
72132HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
72233HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
72334KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
72435KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
72536KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
72637KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920mladší žiaci
72738KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
72839KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
72940KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
73041KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
73142LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751starší žiaci
73243LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074kadeti
73344MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052kadeti
73445MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
73546NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752juniori
73647NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921starší žiaci
73748ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
73849PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
73950PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
74051PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446juniori
74152PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
74253PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274juniori
74354POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485juniori
74455PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
74556ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163kadeti
74657ROSTAS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546kadeti
74758ROSTAS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
74859ROSTAS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
74960SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
75061SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166chrobáci
75162SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
75263SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566starší žiaci
75364SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
75465SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090juniori
75566STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376juniori
75667SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164juniori
75768SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143mladší žiaci
75869ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
75970ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 2
76071TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933kadeti
76172UJVÁRI Matilda2010Lukostrelecký klub Bratislava2253chrobáci
76273VARCHOLÍK Michal2003Lukostrelecký klub Bratislava2250kadeti
76374VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
76475VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474starší žiaci
76576VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
76677VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
76778ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076kadeti
7681CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580kadeti
7692CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578starší žiaci
7703FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577starší žiaci
7714GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983mladší žiaci
7725HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581kadeti
7736MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699kadeti
7747MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
7758MEZEI Fabián2009Lukostrelecký klub Danubia2223mladší žiaci
7769MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994kadeti
77710POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993juniori
7781VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
7792VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116juniori
7803VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117kadeti
7811BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911dospelí
7822BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870kadeti
7833BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
7844BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
7855DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
7866DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
7877DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
7888HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
7899HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
79010KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
79111KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
79212KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
79313KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910kadeti
79414KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
79515KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
79616MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 2
79717MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980kadeti
79818MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
79919ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
8001DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký klub Malinovo331veteráni 2
8012DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
8023JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776chrobáci
8034JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668starší žiaci
8045JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
8056KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
8067KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117kadeti
8078KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
8081GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
8092KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
8103KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
8114MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
8125NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
8136SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
8141BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni
8152PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
8163VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
8171BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957kadeti
8182DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158starší žiaci
8193DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
8204GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
8215GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
8226JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
8237KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
8248KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
8259KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
82610KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
82711KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
82812MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155starší žiaci
82913ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070starší žiaci
83014ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
83115ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992kadeti
83216ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959starší žiaci
83317ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
8341BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372juniori
8352CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
8363FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
8374HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
8385HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
8396HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
8407HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147kadeti
8418HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134mladší žiaci
8429HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
84310LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950starší žiaci
84411LELOVIČ Tomas2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2029chrobáci
84512MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
84613NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
84714NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138kadeti
84815ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951mladší žiaci
84916OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135mladší žiaci
85017PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni
85118PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
85219PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178juniori
85320PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
85421SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377starší žiaci
85522SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137kadeti
85623TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136chrobáci
85724ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
85825ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
8591BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025juniori
8602DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222juniori
8613DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
8624GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393kadeti
8635HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
8646HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640juniori
8657KIŠŠIMON Michal1981Lukostrelecký klub Svit1849dospelí
8668KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026mladší žiaci
8679LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
86810PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970dospelí
86911PATTERMANN Alex2004Lukostrelecký klub Svit1638kadeti
87012POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391starší žiaci
87113POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
87214RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
87315SUCHY Anton1978Lukostrelecký klub Svit2194dospelí
87416VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
87517VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392juniori
8761BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
8772KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
8783KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
8794PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519juniori
8805VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
8816VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
8827VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522kadeti
8838VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
8841DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
8852ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
8863FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
8874JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
8885KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804kadeti
8896KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
8907KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862kadeti
8918LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
8929REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991dospelí
89310REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
89411REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
89512RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806starší žiaci
89613ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
8971ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
8982PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
8993PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
9001BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
9012DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
9023DURNÝ Matúš1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie70veteráni
9034FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie77veteráni 2
9045FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 2
9056GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
9067HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
9078KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
9089KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217dospelí
90910KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
91011KOZOLKA Ján1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1119dospelí
91112MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995starší žiaci
91213PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni
91314VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 2
91415VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373kadeti
91516VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 2
91617ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382kadeti
91718ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526kadeti
91819ŽIDEK Rastislav1956Lukostrelecký klub Veľké Zálužie781000057veteráni 2
91920ŽIDEKOVÁ Anna1958Lukostrelecký klub Veľké Zálužie791000058veteráni 2
9201JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
9212KRAVÁČEK Daniel1979Lukostrelecký klub Viničné599dospelí
9223KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968kadeti
9234LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
9245SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
9256SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
9267SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
9278ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075kadeti
9281BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
9292BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884juniori
9303BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885kadeti
9314BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
9325BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni
9336BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
9347BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031starší žiaci
9358BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
9369CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
93710ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032kadeti
93811ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033starší žiaci
93912GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845starší žiaci
94013GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594juniori
94114HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035starší žiaci
94215HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
94316KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595mladší žiaci
94417KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
94518KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085kadeti
94619KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
94720KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597mladší žiaci
94821LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883starší žiaci
94922LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882kadeti
95023LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
95124LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596juniori
95225MARČIŠOVA Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193mladší žiaci
95326MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592kadeti
95427MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591mladší žiaci
95528MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
95629MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037juniori
95730MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598kadeti
95831NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
95932PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
96033PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
96134POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086kadeti
96235POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
96336REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
96437ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405juniori
96538SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
96639SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843kadeti
96740SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844juniori
96841SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607kadeti
96942SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
97043SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848starší žiaci
97144ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886juniori
97245ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
97346ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034mladší žiaci
97447VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409juniori
97548VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
97649WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887kadeti
9771CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
9782DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386kadeti
9793KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606juniori
9804KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778kadeti
9815KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383kadeti
9826KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604juniori
9837SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605kadeti
9848VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387juniori
9851DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634juniori
9862JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635kadeti
9873KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
9884MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
9895MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
9906RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
9917VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
9928VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
9931BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
9942BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663kadeti
9953BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473kadeti
9964BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
9975BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850starší žiaci
9986BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065juniori
9997BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058starší žiaci
10008BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
10019BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
100210BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
100311BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
100412BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283juniori
100513DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756starší žiaci
100614DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
100715DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394kadeti
100816DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646starší žiaci
100917GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
101018GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660kadeti
101119GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851mladší žiaci
101220GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553juniori
101321HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154starší žiaci
101422HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852mladší žiaci
101523HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
101624HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231dospelí
101725JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
101826JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
101927JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061mladší žiaci
102028JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
102129KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
102230KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
102331KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
102432KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643juniori
102533KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
102634KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151chrobáci
102735KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
102836KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
102937KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072starší žiaci
103038KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
103139KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645juniori
103240KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
103341KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062mladší žiaci
103442KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
103543KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855kadeti
103644MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
103745MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
103846MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
103947MAJERČÁK Vladimír1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 2
104048MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
104149MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856starší žiaci
104250MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
104351MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO18661000006veteráni 2
104452MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
104553MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478dospelí
104654MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255chrobáci
104755NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
104856NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
104957NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257dospelí
105058OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551kadeti
105159PAJPACH František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
105260PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
105361PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
105462PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni
105563PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
105664PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064starší žiaci
105765PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
105866POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966mladší žiaci
105967POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854kadeti
106068RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552kadeti
106169ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066dospelí
106270SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
106371SEKELSKÁ Karolína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2256mladší žiaci
106472SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472mladší žiaci
106573STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647mladší žiaci
106674STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846chrobáci
106775SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
106876SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO18671000010veteráni
106977ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
107078ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
107179ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284juniori
107280ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
107381ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224starší žiaci
107482ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857starší žiaci
107583ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
107684VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758dospelí
107785VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659starší žiaci
107886ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067starší žiaci
107987ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648juniori
108088ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221kadeti
108189ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225starší žiaci
108290ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
10831BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
10842DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688juniori
10853DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
10864ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
10875GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471kadeti
10886GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
10897HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
10908HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
10919HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476starší žiaci
109210JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147dospelí
109311JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145juniori
109412JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146juniori
109513KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328juniori
109614KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
109715LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728kadeti
109816MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330kadeti
109917MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642juniori
110018MIZDOŠOVÁ Zinayida1979MŠK Kežmarok1468dospelí
110119NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246kadeti
110220ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
110321PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465kadeti
110422PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
110523PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
110624PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 2
110725ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
110826ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
110927ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
111028ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
111129ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
111230TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
111331VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335juniori
111432ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
111533ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009juniori
111634ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010juniori
11171KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 2
11182RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
11193SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954dospelí
11201BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385kadeti
11212DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667mladší žiaci
11223HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389starší žiaci
11234JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
11245JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669kadeti
11256KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357juniori
11267MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384kadeti
11278SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
11289SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388juniori
112910ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040juniori
11301BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
11312DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
11323DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642starší žiaci
11334GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859kadeti
11345HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
11356HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226juniori
11367HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006mladší žiaci
11378HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542kadeti
11389IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285juniori
113910IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286starší žiaci
114011MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007mladší žiaci
114112PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643juniori
114213SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
114314SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
114415SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541starší žiaci
114516SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205juniori
114617SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
114718SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009juniori
114819ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
114920ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
115021ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540kadeti
11511ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906mladší žiaci
11522BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108mladší žiaci
11533BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010starší žiaci
11544CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907mladší žiaci
11555DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
11566DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
11577DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
11588DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
11599FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
116010FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013mladší žiaci
116111FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934mladší žiaci
116212FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
116313GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110chrobáci
11641GALADÍK Michal1990REFLEX Žilina1400dospelí
11651GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109kadeti
11662HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
11673HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
11684HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084juniori
11695HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185starší žiaci
11706HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612mladší žiaci
11717HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
11728HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614mladší žiaci
11739HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613kadeti
117410JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785starší žiaci
117511JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
117612KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908starší žiaci
117713KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
117814KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
117915KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni
118016KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636juniori
118117KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
118218KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
118319KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
118420KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937mladší žiaci
118521KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017kadeti
118622KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
118723KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
118824KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
118925KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240mladší žiaci
119026KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
119127LAZAROVÁ Terézia2010Reflex Žilina1939chrobáci
119228LOKAJOVÁ Aneta2002Reflex Žilina2243juniori
119329MAčUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
11941MAJERČIAK Aurel1999REFLEX Žilina1408dospelí
11952MALÝ Matúš2007REFLEX Žilina1720starší žiaci
11963MALÝ Michal1977REFLEX Žilina1719dospelí
11974MAREC Miloš2002REFLEX Žilina1407juniori
11981MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 2
11992MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
12003NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180kadeti
12014PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655starší žiaci
12025PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
12036PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
12047PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088starší žiaci
12058PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
12069PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718juniori
120710PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
120811PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
120912POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083starší žiaci
121013PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
12111SMEJKAL Jozef1952REFLEX Žilina1402veteráni 2
12121ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940chrobáci
12132ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
12143ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
12154ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020chrobáci
12165ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
12176ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810starší žiaci
12187ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
12198ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
12201ŠKVAREKOVÁ Anna2002REFLEX Žilina1406juniori
12211ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
12222ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
12233TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
12244TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774mladší žiaci
12255URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
12266VALACH Samuel2002Reflex Žilina2241juniori
12277VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
12288VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
12299ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024starší žiaci
123010ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184chrobáci
123111ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
123212ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
12331GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062dospelí
12342KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
12353KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
12364KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
12375KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
12386ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064dospelí
12397SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
12408ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
12419ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
124210TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
124311ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
12441GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138chrobáci
12452HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888mladší žiaci
12463KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068mladší žiaci
12474KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889starší žiaci
12485KAMENICKÝ Pavol1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
12496KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621kadeti
12507KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327juniori
12518MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334kadeti
12529MARTINKO Ján1970Spišský lukostrelecký klub2251veteráni
125310MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
125411MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620juniori
125512MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069chrobáci
125613MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139kadeti
125714MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
125815MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
125916ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094kadeti
126017PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095mladší žiaci
126118PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890kadeti
126219PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
126320PROCHAZKA Šimon2002Spišský lukostrelecký klub2238juniori
126421SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464juniori
126522SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891kadeti
126623TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897starší žiaci
126724UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896starší žiaci
12681BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
12692BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
12703HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998starší žiaci
12714HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
12725HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
12736KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
12747KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
12758LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
12769PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
127710ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
12781BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
12792BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
12803BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
12814ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834kadeti
12825ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948kadeti
12836ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 2
12847ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835juniori
12858FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625kadeti
12869FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838dospelí
128710FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839dospelí
128811GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461juniori
128912GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
129013HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
129114HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
129215CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675juniori
129316JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947starší žiaci
129417JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
129518KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202starší žiaci
129619MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
129720MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
129821MÁZOROVÁ Linda2009ŠK Orlík Sliač2231mladší žiaci
129922OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757kadeti
130023PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622juniori
130124PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
130225POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
130326PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
130427REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
130528RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837kadeti
130629SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127chrobáci
130730SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836starší žiaci
130831SZÚDOR Robert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
130932SZÚDOR Robert2011ŠK Orlík Sliač2200chrobáci
131033ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624starší žiaci
131134ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
131235ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201mladší žiaci
131336TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833juniori
131437VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056starší žiaci
131538VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832kadeti
13161ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
13172KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
13183KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
13194MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
13205MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
13216REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
13227REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
13238SOCHA Luboš1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
13249SOCHA Luboš1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
13251ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
13262CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034juniori
13273GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
13284GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239kadeti
13295HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
13306HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050dospelí
13317PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
13328PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708juniori
13339SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
133410ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
133511ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
13361BOROVSKÝ Peter1975TJ AC Jasov LO1914dospelí
13372BOROVSKÝ Viktor2007TJ AC Jasov LO1915starší žiaci
13383BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
13394DUCHOŇ Juraj1995TJ AC Jasov LO404dospelí
13405DUCHOŇ Miroslav1991TJ AC Jasov LO405dospelí
13416HIRKO Matej2002TJ AC Jasov LO1644juniori
13427HIRKOVÁ Petra2006TJ AC Jasov LO2206starší žiaci
13438HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051juniori
13449JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332juniori
134510KAPUTA Tibor1989TJ AC Jasov LO2083dospelí
134611KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
134712NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
134813NAGY Pavol1985TJ AC Jasov LO210dospelí
134914NAGY Peter1985TJ AC Jasov LO211dospelí
135015SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
135116SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
135217ŠMELKO Matej1999TJ AC Jasov LO1560dospelí
135318ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
13541DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
13552GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
13563HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
13574HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173juniori
13585HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
13596KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
13607KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO259veteráni
13618KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
13629KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
136310KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
136411KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
136512KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303dospelí
136613MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
136714PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
136815PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
136916POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828dospelí
137017POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
137118ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
137219ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 2
137320VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
13741BAGAR Oldřich1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO28veteráni 2
13752BOJCÚN Miroslav1969TJ Slávia Právnik Bratislava LO308veteráni
13763DEBNÁR Bohuslav1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO510veteráni 2
13774DUBČÁK Anton1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO1267veteráni 2
13785DZURILLA Pavol1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO763veteráni 2
13796GAJDZIK Peter1981TJ Slávia Právnik Bratislava LO1433dospelí
13807GALANDA Dušan2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1432kadeti
13818GAŠPARÍK Marek1978TJ Slávia Právnik Bratislava LO1661dospelí
13829HERCEG Erik2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1060kadeti
138310HERCEG Miroslav1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO697dospelí
138411JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
138512KALOUS Ľuboš1967TJ Slávia Právnik Bratislava LO1174veteráni
138613KENDERA Gustáv1963TJ Slávia Právnik Bratislava LO1547veteráni
138714KLUČIAROVÁ Simona1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO1298dospelí
138815KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
138916KRÁTKY Pavel1957TJ Slávia Právnik Bratislava LO1784veteráni 2
139017KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
139118KUNDRIK Pavol1984TJ Slávia Právnik Bratislava LO1431dospelí
139219LAUKO Juraj1965TJ Slávia Právnik Bratislava LO459veteráni
139320LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
139421LUČANIČOVÁ Zuzana1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO764dospelí
139522MARČIŠOVÁ Miriam1976TJ Slávia Právnik Bratislava LO2179dospelí
139623MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 2
139724NÉMET Richard1992TJ Slávia Právnik Bratislava LO2001dospelí
139825NÉMET Vojtech1970TJ Slávia Právnik Bratislava LO1809veteráni
139926PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
140027PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
140128PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
140229POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
140330ŠIMKO Peter1953TJ Slávia Právnik Bratislava LO209veteráni 2
140431ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 2
14051ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 2
14062FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
14073GROBÁR Ľuboš1978TJ Slávia UVLF Košice LO2227dospelí
14084KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
14095KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 2
14106KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
14117KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
14128KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
14139KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
141410KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550dospelí
141511MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
141612MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
141713URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028starší žiaci
141814VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
14191BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922starší žiaci
14202HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
14213CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
14224KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927kadeti
14235KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
14246KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
14257KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926juniori
14268ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
14279ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121dospelí
142810ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
14291ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
14302BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
14313BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
14324BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
14335DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
14346JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
14357KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
14368LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
14379MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
143810MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
143911MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
144012PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
144113PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
144214SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
144315SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
144416VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
144517VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
144618ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
144719ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
14481DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453juniori
14492FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
14503GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
14514GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
14525GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
14536ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
14547JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
14558LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455juniori
14569MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
145710ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458juniori
145811POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456juniori
145912TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik