SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2022, vyhľadané dňa 2021-09-17
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148juniori
22DUBAČ Ladislav19721. Lukostrelecký klub Turzovka2288veteráni
33DUBAČOVÁ Beáta20101. Lukostrelecký klub Turzovka2298deti do 12 rokov
44HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
55JAŠÍK Adam20051. Lukostrelecký klub Turzovka2289kadeti
66KARL Marian19791. Lukostrelecký klub Turzovka2290dospelí
77KARLOVÁ Alžbeta20081. Lukostrelecký klub Turzovka2296deti do 14 rokov
88KORENČÍK Timotej20071. Lukostrelecký klub Turzovka2291kadeti
99KORENČÍKOVÁ Dana19821. Lukostrelecký klub Turzovka2388dospelí
1010KORENČÍKOVÁ Viktória20101. Lukostrelecký klub Turzovka2297deti do 12 rokov
1111MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149juniori
1212MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
1313MACHOVČÁK Marek20041. Lukostrelecký klub Turzovka2294juniori
1414MACHOVČÁK Pavol19741. Lukostrelecký klub Turzovka2293dospelí
1515MALÍKOVÁ Katarína20051. Lukostrelecký klub Turzovka2295kadeti
1616MITKA Filip20061. Lukostrelecký klub Turzovka2292kadeti
1717STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773kadeti
181DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
192DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni
203LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
214PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
221JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
232KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 3
243LAŠÁK Ján1976Archery klub Geronimo Trnava2442dospelí
254MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni
265NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
276NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
287RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
298SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni
309SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
3110VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
3211VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350veteráni
331BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114juniori
342GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
351HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 12 rokov
362MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861juniori
373PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 14 rokov
384PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
395SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807juniori
406ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
417ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
428VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077juniori
431ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
442ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
453BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
464BARAN Tomáš1973Blue Arrows Viničné2244dospelí
475BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135dospelí
486BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni 2
497BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825deti do 14 rokov
508BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
519BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814juniori
5210BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 14 rokov
5311BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011juniori
5412BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 12 rokov
5513BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481dospelí
5614BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
5715CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
5816CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130dospelí
5917CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128veteráni
6018CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132juniori
6119ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098kadeti
6220DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
6321DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
6422DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482juniori
6523DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
6624DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni 2
6725EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824dospelí
6826FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012juniori
6927GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141deti do 14 rokov
7028GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
7129HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670juniori
7230HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
7331HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
7432HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
7533HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
7634HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318dospelí
7735HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
7836HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
7937HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
8038HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731dospelí
8139HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099deti do 14 rokov
8240HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
8341HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100juniori
8442CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
8543ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
8644ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
8745INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101juniori
8846JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
8947JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129juniori
9048JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815juniori
9149JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816veteráni
9250KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181dospelí
9351KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182juniori
9452KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
9553KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
9654KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319kadeti
9755KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656kadeti
9856KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657juniori
9957KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
10058KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
10159KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
10260LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
10361LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823kadeti
10462LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
10563LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelí
10664LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
10765MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390juniori
10866MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183juniori
10967MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184veteráni
11068MIHÁLIK Alan2007Blue Arrows Viničné2363kadeti
11169MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
11270MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189deti do 14 rokov
11371MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822kadeti
11472MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
11573MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
11674OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
11775ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
11876PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104kadeti
11977PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
12078PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
12179PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233dospelí
12280PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360kadeti
12381RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
12482SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125kadeti
12583SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
12684SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103dospelí
12785STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188dospelí
12886STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187juniori
12987STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
13088STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
13189STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364deti do 14 rokov
13290SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730kadeti
13391SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102juniori
13492ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
13593ŠILHÁROVÁ Lenka2012Blue Arrows Viničné2237deti do 10 rokov
13694ŠILHÁROVÁ Michaela2010Blue Arrows Viničné2257deti do 12 rokov
13795ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
13896ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
13997TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
14098TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019juniori
14199TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020dospelí
142100VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362dospelí
143101VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124juniori
144102VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
145103VOZÁRIK Vojtech1979Blue Arrows Viničné2387dospelí
146104VYDROVÁ Viktória2005Blue Arrows Viničné2482kadeti
147105WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
148106WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
149107ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83veteráni
150108ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876juniori
151109ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984kadeti
152110ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
153111ŽIAK Ján1973Blue Arrows Viničné1681dospelí
1541ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1552KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421dospelí
1563NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922juniori
1574NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589veteráni
1581BARLA Ladislav1967Horehronské luky2254veteráni
1592DOBRÍKOVÁ Mária1989Horehronské luky2448dospelí
1603KNIŽKA Ján1975Horehronské luky1356dospelí
1614SAMUEL Michal1988Horehronské luky2449dospelí
1625ŠALAMÚN Jaroslav1972Horehronské luky2050veteráni
1636VAJDOVÁ Daniela2001Horehronské luky2444dospelí
1641BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1652BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1663EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1674FRANCŮ Dušan1966Horné Húščie 3D2474veteráni
1685FÜLEMITS Kristián1976Horné Húščie 3D2420dospelí
1696GAJARSKÝ Adam2011Horné Húščie 3D2435deti do 12 rokov
1707GÁPA Miroslav1974Horné Húščie 3D2475dospelí
1718GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1729GRIGA Július1975Horné Húščie 3D2476dospelí
17310HARABINOVÁ Jana1976Horné Húščie 3D17421000110dospelí
17411HERCEG Timotej2009Horné Húščie 3D2436deti do 14 rokov
17512CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768juniori
17613KISS Ladislav1978Horné Húščie 3D2421dospelí
17714KLEŠTINCOVÁ Ema2011Horné Húščie 3D2437deti do 12 rokov
17815KLEŠTINEC Matej2009Horné Húščie 3D2438deti do 14 rokov
17916KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
18017KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
18118KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 3
18219MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
18320MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
18421MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631veteráni
18522MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
18623MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
18724MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191kadeti
18825MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
18926NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192dospelí
19027PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
19128PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766kadeti
19229SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
19330SÝS Miroslav1961Horné Húščie 3D2477veteráni 2
19431TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
19532VARGA Ján1975Horné Húščie 3D2478dospelí
1961ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
1972BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160kadeti
1983BAISALBAJEV Amirali2002I. SŠLK Petržalka2310juniori
1994BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
2005BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779kadeti
2016BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
2027BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792juniori
2038BOBRO Samuel2007I. SŠLK Petržalka2334kadeti
2049BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418juniori
20510BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
20611BREHOVÁ Alžbeta1979I. SŠLK Petržalka2172dospelí
20712BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247kadeti
20813BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734juniori
20914ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414kadeti
21015ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275juniori
21116DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
21217DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694juniori
21318DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
21419DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695dospelí
21520DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
21621DOSTÁL Dominik2008I. SŠLK Petržalka2311deti do 14 rokov
21722DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973dospelí
21823DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
21924ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
22025FERJENČÍK Oliver2009I. SŠLK Petržalka2312deti do 14 rokov
22126FERJENČÍK Pavel1960I. SŠLK Petržalka2333veteráni 2
22227FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 12 rokov
22328FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
22429FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
22530GAJDOŠOVÁ Hana2001I. SŠLK Petržalka2313dospelí
22631GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
22732GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
22833HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272juniori
22934HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263dospelí
23035HOCMANOVÁ Claudia2013I. SŠLK Petržalka2456deti do 10 rokov
23136HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787juniori
23237HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
23338HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
23439HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791juniori
23540CHOVANEC Filip Nathan2009I. SŠLK Petržalka2457deti do 14 rokov
23641IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
23742JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782dospelí
23843KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
23944KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277dospelí
24045KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167kadeti
24146KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
24247KLEMENTOVÁ Ema2008I. SŠLK Petržalka2383deti do 14 rokov
24348KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
24449KOLÁR Robert2010I. SŠLK Petržalka2453deti do 12 rokov
24550KOLÁROVÁ Veronika2013I. SŠLK Petržalka2454deti do 10 rokov
24651KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 3
24752KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
24853KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
24954KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063dospelí
25055KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
25156KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
25257KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
25358KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
25459KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 14 rokov
25560KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795juniori
25661KUCHTA Stella Anika2010I. SŠLK Petržalka2316deti do 12 rokov
25762KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985kadeti
25863LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415kadeti
25964LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
26065LEHOTA Lukáš2009I. SŠLK Petržalka2458deti do 14 rokov
26166LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783juniori
26267LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
26368LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417juniori
26469LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692dospelí
26570LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374kadeti
26671LUČENIČOVÁ Ester2006I. SŠLK Petržalka2317kadeti
26772MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798juniori
26873MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
26974MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
27075MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
27176MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422dospelí
27277MEDVECZKY Krištof2007I. SŠLK Petržalka2336kadeti
27378MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
27479MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423dospelí
27580MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111juniori
27681NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697juniori
27782NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690kadeti
27883NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
27984ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273juniori
28085OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
28186PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
28287PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
28388PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
28489PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
28590PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912juniori
28691PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
28792PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913juniori
28893PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
28994PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794juniori
29095PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793juniori
29196PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788juniori
29297POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687kadeti
29398POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 3
29499POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
295100PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
296101RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
297102RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
298103RAŠLÍKOVÁ Lucia2007I. SŠLK Petržalka2451kadeti
299104RAŠLÍKOVÁ Viktória2008I. SŠLK Petržalka2450deti do 14 rokov
300105ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
301106ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
302107SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
303108SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
304109SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068dospelí
305110SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
306111SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419juniori
307112SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429veteráni
308113SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
309114SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270juniori
310115SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
311116SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
312117SOPČÁK Tomáš2008I. SŠLK Petržalka2318deti do 14 rokov
313118SPIŠIAKOVÁ Katarína2008I. SŠLK Petržalka2335deti do 14 rokov
314119STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987dospelí
315120SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420dospelí
316121STARUNSKÝ Michal2009I. SŠLK Petržalka2337deti do 14 rokov
317122SULOVSKÁ Minka2011I. SŠLK Petržalka2455deti do 12 rokov
318123SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
319124SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
320125SZOLGAY Miroslav2006I. SŠLK Petržalka2319kadeti
321126ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796juniori
322127ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
323128ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990juniori
324129ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
325130ŠKVARENINOVÁ Hana2007I. SŠLK Petržalka2320kadeti
326131TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
327132TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986kadeti
328133TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
329134TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
330135TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
331136TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176deti do 14 rokov
332137VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781kadeti
333138VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691kadeti
334139VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688dospelí
335140VÉGH Vera2006I. SŠLK Petržalka1733kadeti
336141VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
337142VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
338143VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693dospelí
339144VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271juniori
340145WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
341146ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199dospelí
342147ZAPLETAL Marek1992I. SŠLK Petržalka2190dospelí
343148ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799juniori
344149ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689juniori
345150ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
346151ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686juniori
3471BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
3482DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073veteráni
3493GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014veteráni
3504KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
3515KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
3526LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112juniori
3537LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109deti do 14 rokov
3548LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045veteráni
3559MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
35610MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 3
35711SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046dospelí
3581CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
3592HOLEC Július1971individuálny člen1525veteráni
3603HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
3614KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
3625LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
3636NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3647POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3658SEBOK Mark2006individuálny člen1579kadeti
3661BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
3672BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033juniori
3683BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3694ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
3705KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142dospelí
3716KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143juniori
3727KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni 2
3738KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni 2
3749MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni 2
37510MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
37611MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
37712MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 2
37813NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141dospelí
37914NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
38015ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005deti do 14 rokov
38116PORUBSKÝ Danny2009KŠL Robin Zvolen2242deti do 14 rokov
38217RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
38318URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
38419VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
38520VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
38621VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004juniori
38722ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
3881DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544juniori
3892JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
3903KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
3914KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41veteráni
3925LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
3936MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251veteráni
3947NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
3958PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
3969RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501kadeti
39710RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
39811TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701dospelí
39912TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311kadeti
40013ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
40114ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
4021BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
4032BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
4043BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048juniori
4054BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
4065BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
4076BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
4087BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
4098BENDÍKOVÁ Elena ml.2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368juniori
4109BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
41110BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
41211CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373veteráni
41312DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929dospelí
41413DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021dospelí
41514HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
41615HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886dospelí
41716HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824veteráni
41817HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
41918HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
42019HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
42120ILAVSKÝ Ivan1979Liptovský školský lukostrelecký klub2196dospelí
42221JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
42322JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni 2
42423JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 14 rokov
42524KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931kadeti
42625KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
42726KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
42827KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni
42928LESÁK Marek1975Liptovský školský lukostrelecký klub2214dospelí
43029LESÁKOVÁ Ema2007Liptovský školský lukostrelecký klub2259kadeti
43130MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
43231MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
43332MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044juniori
43433MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829kadeti
43534MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 3
43635NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928kadeti
43736ONDRUŠ Tobias2006Liptovský školský lukostrelecký klub2197kadeti
43837PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
43938PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246juniori
44039PLUHÁŘ Ján2003Liptovský školský lukostrelecký klub2459juniori
44140ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932kadeti
44241VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706juniori
4431BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni 2
4442BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410veteráni
4453DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
4464DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
4475HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
4486KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293juniori
4497LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
4508LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni
4511ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
4522EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304juniori
4533FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308dospelí
4544FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587deti do 14 rokov
4555FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586kadeti
4566FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207juniori
4577FILO Juraj2002LK Bratislava1122juniori
4588HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
4599CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
46010JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306dospelí
46111KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
46212KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
46313KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
46414KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985dospelí
46515KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366dospelí
46616KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
46717LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
46818MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032dospelí
46919MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
47020MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
47121MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
47222NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212dospelí
47323RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
47424RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537juniori
47525ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
47626ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
47727ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
47828VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534juniori
4791HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4801BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
4812HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111dospelí
4821JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
4832JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045juniori
4843OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248juniori
4854SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043juniori
4865SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
4871HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
4882HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218kadeti
4893HERDA Tomáš2006LK Svit1639kadeti
4904KUČERA Marek2005LK Svit1288kadeti
4915KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
4926MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220kadeti
4937PETRUS Slavomír2007LK Svit1396kadeti
4948POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223dospelí
4959SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367juniori
49610VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
49711VARŠA Fabián2005LK Svit1287kadeti
49812ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
49913ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225dospelí
5001ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
5012ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
5023GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
5034GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079juniori
5045HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
5056HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
5067JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092kadeti
5078KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099juniori
5089KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
50910MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
51011MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
51112MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098juniori
51213OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108juniori
51314PALLO Dávid2003LK Varín1000104juniori
51415PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
51516PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067veteráni
51617PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100juniori
51718SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
51819SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
51920STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102juniori
52021ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
52122ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
52223TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080juniori
52324TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
52425TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096kadeti
52526TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095kadeti
52627ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
52728ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
5281ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535juniori
5292GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
5303JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
5314KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
5325MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532juniori
5336MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533juniori
5347MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
5351BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
5362FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
5373KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
5384KOZÁK Anton1973LK Viničné614dospelí
5395KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
5406LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
5417MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
5428MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
5439SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097juniori
54410SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
5451DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
5462LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 3
5471GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
5482HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
5493KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
5504KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
5515ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
5526ŠKOLNÍK Milan ml.1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
5531ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
5542DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436kadeti
5553FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442juniori
5564FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
5575GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
5586GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
5597HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
5608HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080juniori
5619KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438juniori
56210ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
56311ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
56412TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
56513TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443juniori
56614TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
56715URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
56816VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439juniori
5691BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
5702BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelí
5713BOHUNICKÁ Kristína2005LUK KLUB POHODA2161kadeti
5724ČERNÁK MICHAL2009LUK KLUB POHODA2406deti do 14 rokov
5735ČERNÁKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2398kadeti
5746DURCOVÁ Marcela2001LUK KLUB POHODA2399dospelí
5757GÁNÓCZY Lucia2005LUK KLUB POHODA2411kadeti
5768GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412deti do 14 rokov
5779GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
57810GAŠPARÍK Marco2009LUK KLUB POHODA2410deti do 14 rokov
57911GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
58012GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416kadeti
58113HANULOVÁ Adela2008LUK KLUB POHODA2405deti do 14 rokov
58214HANULOVÁ Jana1978LUK KLUB POHODA2404dospelí
58315HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415dospelí
58416HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
58517HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414veteráni
58618KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni
58719KOVÁČ Július1954LUK KLUB POHODA2452veteráni 2
58820KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
58921KRUŽLIAK Teo2012LUK KLUB POHODA2407deti do 10 rokov
59022LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 3
59123MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
59224MORAVČÍKOVÁ Viki2008LUK KLUB POHODA2400deti do 14 rokov
59325NAGYOVÁ Natália2004LUK KLUB POHODA2467juniori
59426NÉMET Richard1992LUK KLUB POHODA2001dospelí
59527NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni
59628OVSYANNIKOV Sergyi1980LUK KLUB POHODA2403dospelí
59729PRUTKAY František1973LUK KLUB POHODA2402dospelí
59830SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
59931ŠČEPÁNKOVÁ Martina2002LUK KLUB POHODA2401juniori
60032ŠIMOVČÍK DAVID2010LUK KLUB POHODA2408deti do 12 rokov
60133ŠIMOVČÍK Jozef1977LUK KLUB POHODA2413dospelí
6021AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
6032BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741kadeti
6043BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039juniori
6054BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892juniori
6065BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345dospelí
6076BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040deti do 14 rokov
6087BILSKÁ Kamila1983Lukostrelec BB2232dospelí
6098BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748dospelí
6109BRNDIAROVÁ Kamila2005Lukostrelec BB2374kadeti
61110BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459juniori
61211BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
61312BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
61413BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
61514BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161dospelí
61615CIRÁKOVÁ Dominika1989Lukostrelec BB2233dospelí
61716DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341juniori
61817DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342kadeti
61918DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041deti do 14 rokov
62019DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
62120DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
62221DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156veteráni
62322DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671kadeti
62423DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
62524DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498juniori
62625FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234juniori
62726FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053kadeti
62827GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708juniori
62928GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni
63029GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672juniori
63130GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673dospelí
63231GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
63332GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
63433GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054deti do 12 rokov
63534GROMADOVÁ Tereza2006Lukostrelec BB2210kadeti
63635HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487juniori
63736HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1076dospelí
63837HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531juniori
63938HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128dospelí
64039HROMADA Juraj1958Lukostrelec BB2377veteráni 2
64140HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
64241CHLEBOVEC Matúš2010Lukostrelec BB2209deti do 12 rokov
64342JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
64443KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042kadeti
64544KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni 2
64645KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162dospelí
64746KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
64847KAŠPAR Sebastián2006Lukostrelec BB2492kadeti
64948KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
65049KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749juniori
65150KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 3
65251KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
65352KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650dospelí
65453KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651dospelí
65554KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
65655KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496kadeti
65756KOREŇ Lukáš2006Lukostrelec BB2261kadeti
65857KOVÁČ Michal1987Lukostrelec BB2378dospelí
65958KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043kadeti
66059KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
66160KOZOLKA Ján1976Lukostrelec BB1119dospelí
66261KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819kadeti
66362KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144juniori
66463KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295dospelí
66564KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494kadeti
66665KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495juniori
66766LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709dospelí
66867LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
66968LUKAČOVIČ Aleš2004Lukostrelec BB2235juniori
67069MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
67170MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
67271MARTINÍKOVÁ Ema2005Lukostrelec BB2419kadeti
67372MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133juniori
67473MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710kadeti
67574MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296dospelí
67675MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
67776MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091kadeti
67877MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
67978MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
68079MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818kadeti
68180MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863juniori
68281MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 2
68382NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346dospelí
68483ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni 2
68584OPÁLKOVÁ Thea2004Lukostrelec BB2375juniori
68685ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046juniori
68786PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
68887PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
68988PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497juniori
69089PETRÍK Oliver2008Lukostrelec BB2211deti do 14 rokov
69190PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
69291PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355juniori
69392PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
69493PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
69594PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
69695RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530juniori
69796REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460juniori
69897SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047juniori
69998SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490kadeti
70099SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491juniori
701100SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715juniori
702101SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048veteráni
703102SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864juniori
704103SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049kadeti
705104SPIŠÁK Radoslav1960Lukostrelec BB2461veteráni 2
706105STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740veteráni
707106STEVENS Robertus Johannes1972Lukostrelec BB2236veteráni
708107STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
709108SZATMÁRI Ján1954Lukostrelec BB2276veteráni 2
710109SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055juniori
711110SZATMÁRIOVÁ Lýdia1963Lukostrelec BB2282veteráni
712111ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529dospelí
713112ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739kadeti
714113ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
715114ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817juniori
716115ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499dospelí
717116ŠIMONOVÁ Zuzana2007Lukostrelec BB2379kadeti
718117ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208deti do 14 rokov
719118ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
720119ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092juniori
721120ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714juniori
722121ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051kadeti
723122ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
724123ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
725124ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711juniori
726125TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
727126TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
728127TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
729128VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340dospelí
730129VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
731130VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488veteráni
732131VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745kadeti
733132VIGAŠ Martin2005Lukostrelec BB2380kadeti
734133ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
735134ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339kadeti
736135ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212kadeti
737136ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
738137ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717juniori
739138ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052kadeti
740139ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
741140ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
7421BÁTORA Michal1985Lukostrelecký a paintballový klub Elán2441dospelí
7432CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
7443DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
7454HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
7465KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
7476KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898dospelí
7487KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899deti do 14 rokov
7498KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900veteráni
7509LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
75110ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
75211POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703juniori
75312TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
75413TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902juniori
75514VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
7561KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
7572PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
7583RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089dospelí
7594ŠOVČÍKOVÁ Monika1979Lukostrelecký klub Sagittarius2226dospelí
7601ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
7612ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
7623BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
7634BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880deti do 14 rokov
7645BARTKO Benjamín2010Lukostrelecký klub X - Focus2349deti do 12 rokov
7656BOSÁ Alica2005Lukostrelecký klub X - Focus2215kadeti
7667CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
7678FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
7689FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216dospelí
76910FERRARESI Damián2007Lukostrelecký klub X - Focus2230kadeti
77011FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
77112FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877deti do 14 rokov
77213JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
77314KMECOVÁ Lýdia2002Lukostrelecký klub X - Focus2229juniori
77415KOČIŠ František1976Lukostrelecký klub X - Focus2443dospelí
77516KOREČKOVÁ Tamara2004Lukostrelecký klub X - Focus2228juniori
77617KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454dospelí
77718MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217kadeti
77819MIHAĽÁK Jurko2008Lukostrelecký klub X - Focus2350deti do 14 rokov
77920MIŠKO Michal2008Lukostrelecký klub X - Focus2369deti do 14 rokov
78021MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450kadeti
78122PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876dospelí
78223PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875juniori
78324STACH Stanislav1979Lukostrelecký klub X - Focus2218dospelí
78425ŠEBEŠ ,SEN. Norbert1975Lukostrelecký klub X - Focus2220dospelí
78526ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub X - Focus2219kadeti
78627ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
78728TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
78829TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873kadeti
78930TUTOKY František1967Lukostrelecký klub X - Focus2221veteráni
7901ANDREINI Michele2006Lukostrelecký klub Bratislava2343kadeti
7912BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585juniori
7923BAJNÓCIOVÁ Alica1972Lukostrelecký klub Bratislava2248veteráni
7934BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
7945BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206juniori
7956BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
7967BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni 2
7978BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110dospelí
7989BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837dospelí
79910BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348juniori
80011BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
80112BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
80213BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
80314BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
80415BRESTOVANSKÝ Tomáš2008Lukostrelecký klub Bratislava2370deti do 14 rokov
80516BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416kadeti
80617BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162dospelí
80718ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269juniori
80819ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276dospelí
80920DEDINSKÁ Karolína2008Lukostrelecký klub Bratislava2249deti do 14 rokov
81021DOMČEKOVÁ Jana2008Lukostrelecký klub Bratislava2303deti do 14 rokov
81122DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583juniori
81223DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
81324FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582kadeti
81425FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
81526FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557kadeti
81627FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
81728GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144juniori
81829GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999dospelí
81930HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
82031HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241kadeti
82132HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelí
82233HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
82334HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
82435HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
82536HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
82637HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
82738KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413kadeti
82839KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
82940KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
83041KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
83142KOTLEBA Michal Peter1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
83243KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelecký klub Bratislava2207dospelí
83344KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920deti do 14 rokov
83445KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
83546KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
83647KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
83748KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni 2
83849KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426dospelí
83950KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267kadeti
84051LAGIN Tamara2008Lukostrelecký klub Bratislava2428deti do 14 rokov
84152LENKOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2470deti do 12 rokov
84253LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751kadeti
84354LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
84455LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074juniori
84556MACHÁČEK Rudolf1989Lukostrelecký klub Bratislava2344dospelí
84657MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052juniori
84758MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171kadeti
84859MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
84960NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752dospelí
85061NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921kadeti
85162NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780kadeti
85263ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
85364PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
85465PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
85566PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
85667PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446dospelí
85768PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
85869PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274juniori
85970PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 12 rokov
86071POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
86172PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
86273POZSONYIOVÁ Petra2005Lukostrelecký klub Bratislava2173kadeti
86374ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163juniori
86475ROSTÁS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546kadeti
86576ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
86677ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
86778SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 12 rokov
86879SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
86980SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166deti do 10 rokov
87081SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
87182SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566kadeti
87283SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
87384SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
87485STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376juniori
87586SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164dospelí
87687SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143deti do 14 rokov
87788ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
87889ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 3
87990TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933kadeti
88091UJVÁRI Matilda2010Lukostrelecký klub Bratislava2253deti do 12 rokov
88192VAN DIJCK Claire1993Lukostrelecký klub Bratislava2469dospelí
88293VARCHOLÍK Michal2003Lukostrelecký klub Bratislava2250juniori
88394VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
88495VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474kadeti
88596VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
88697VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
88798ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076kadeti
8881CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580juniori
8892CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578kadeti
8903ERDÉLYIOVÁ Jana2005Lukostrelecký klub Danubia2348kadeti
8914FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577kadeti
8925GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983deti do 14 rokov
8936HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581juniori
8947MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699juniori
8958MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
8969MEZEI Fabián2009Lukostrelecký klub Danubia2223deti do 14 rokov
89710MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994juniori
89811NAGY Tomáš2007Lukostrelecký klub Danubia2347kadeti
89912POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993juniori
90013ŠIMŠÍKOVÁ Alexanda2005Lukostrelecký klub Danubia2346kadeti
9011BEJTIC Róbert1971Lukostrelecký klub Dobšiná2266veteráni
9022BEJTICOVÁ Jana1977Lukostrelecký klub Dobšiná2466dospelí
9033VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
9044VILIMOVÁ Mária1980Lukostrelecký klub Dobšiná2468dospelí
9055VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116dospelí
9066VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117juniori
9071BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911dospelí
9082BOGÁR Peter1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows2485dospelí
9093BOGÁROVÁ Valéria1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2486dospelí
9104BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870kadeti
9115BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
9126BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
9137CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Hubert Arrows2085juniori
9148CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows2084dospelí
9159DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
91610DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
91711DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
91812DOBIAŠ Peter1980Lukostrelecký klub Hubert Arrows2481dospelí
91913HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Hubert Arrows2086dospelí
92014HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
92115HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
92216KAJMA Ladislav1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2356dospelí
92317KARAS Martin1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2480dospelí
92418KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
92519KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni
92620KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
92721KRASŇANSKÁ Monika1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2357veteráni
92822KRASŇANSKÝ Igor1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2359veteráni
92923KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
93024KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910kadeti
93125KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
93226KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
93327MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 3
93428MARDIAK Matej1985Lukostrelecký klub Hubert Arrows2473dospelí
93529MAŠLÁNI Miroslav1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2480dospelí
93630MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980kadeti
93731MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
93832SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2090veteráni
93933SVETLÍKOVÁ Renáta1965Lukostrelecký klub Hubert Arrows2372veteráni
94034ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Hubert Arrows2081dospelí
94135TÓTH Dáriusz2009Lukostrelecký klub Hubert Arrows2360deti do 14 rokov
94236VEREŠ Sebastián1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2479veteráni
94337ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
9441BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432kadeti
9452BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelí
9463BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915kadeti
9474FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Jasov77veteráni 3
9485HIRKO Matej2002Lukostrelecký klub Jasov1644juniori
9496HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206kadeti
9507KAPUTA Tibor1989Lukostrelecký klub Jasov2083dospelí
9518NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelí
9529NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelí
95310ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelí
95411TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelí
9551DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký klub Malinovo331veteráni 2
9562DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
9573JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776deti do 12 rokov
9584JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668kadeti
9595JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
9606KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
9617KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117juniori
9628KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
9631GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
9642KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
9653KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
9664KREUTZOVÁ Olívia2001Lukostrelecký klub Perun2263dospelí
9675MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
9686NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
9697SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
9708ŠTROMAJER Peter1992Lukostrelecký klub Perun2391dospelí
9711BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
9722PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
9733VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
9741BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957kadeti
9752DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158kadeti
9763DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
9774GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni 2
9785GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750veteráni
9796JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
9807KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
9818KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081dospelí
9829KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
98310KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
98411KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
98512MÁCHA Marek1984Lukostrelecký klub Senica2433dospelí
98613MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155kadeti
98714RYBNIKÁROVÁ Daniela2004Lukostrelecký klub Senica2352juniori
98815ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070kadeti
98916ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
99017ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
99118ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
99219ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
99320ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
99421TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353deti do 14 rokov
9951BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372dospelí
9962CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
9973DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339deti do 14 rokov
9984FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
9995HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
10006HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
10017HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni 2
10028HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
10039HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134deti do 14 rokov
100410HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
100511KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340kadeti
100612KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 12 rokov
100713LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950kadeti
100814MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
100915NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
101016NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138juniori
101117ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951deti do 14 rokov
101218OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135deti do 14 rokov
101319PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
101420PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
101521PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178juniori
101622PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
101723SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377kadeti
101824SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137kadeti
101925TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 12 rokov
102026VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
102127VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342deti do 14 rokov
102228ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
102329ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
10241BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025juniori
10252DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222dospelí
10263DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
10274GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393juniori
10285HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
10296HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640juniori
10307KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026deti do 14 rokov
10318LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
10329PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970dospelí
103310POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391kadeti
103411POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
103512RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
103613SUCHY Anton1978Lukostrelecký klub Svit2194dospelí
103714VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
103815VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392juniori
10391BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
10402KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
10413KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
10424PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519dospelí
10435VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
10446VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
10457VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522juniori
10468VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
10471DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
10482ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
10493FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
10504JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
10515KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804kadeti
10526KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
10537KOSTOLNÍK Jozef1974Lukostrelecký klub Turiec2338dospelí
10548KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
10559LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
105610REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991veteráni
105711REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
105812REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
105913RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806kadeti
106014ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
10611ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
10622PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
10633PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
10641BALÁŽIK Bohumil1950Lukostrelecký klub Veľké Zálužie168veteráni 3
10652BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
10663DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
10674FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 3
10685GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
10696HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
10707KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
10718KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217veteráni
10729KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
107310MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995kadeti
107411PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni 2
107512VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 3
107613VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373kadeti
107714VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 3
107815ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382kadeti
107916ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526juniori
108017ŽIDEK Rastislav1956Lukostrelecký klub Veľké Zálužie781000057veteráni 2
108118ŽIDEKOVÁ Anna1958Lukostrelecký klub Veľké Zálužie791000058veteráni 2
10821DVORŠŤÁKOVÁ Alena1971Lukostrelecký klub Viničné2445veteráni
10832JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
10843KRAVÁČEK Daniel1979Lukostrelecký klub Viničné599dospelí
10854KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968kadeti
10865LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
10876MASAROVIČ Stanislav1978Lukostrelecký klub Viničné2446dospelí
10887SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
10898SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
10909SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
109110ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
10921BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
10932BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884dospelí
10943BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885juniori
10954BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
10965BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni 2
10976BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
10987BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031kadeti
10998BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
11009CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
110110ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032juniori
110211ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033kadeti
110312GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845kadeti
110413GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594juniori
110514HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035kadeti
110615HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
110716JAKUBČEK Lukáš1990Lukostrelecký klub Žilina2488dospelí
110817KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595deti do 14 rokov
110918KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
111019KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085juniori
111120KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
111221KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597deti do 14 rokov
111322LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883kadeti
111423LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882juniori
111524LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
111625LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596juniori
111726MARČIŠOVÁ Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193deti do 14 rokov
111827MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592kadeti
111928MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591deti do 14 rokov
112029MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
112130MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037juniori
112231MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598juniori
112332NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
112433PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
112534PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
112635POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086juniori
112736POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
112837REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
112938ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405dospelí
113039SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
113140SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843kadeti
113241SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844juniori
113342SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607juniori
113443SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
113544SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848kadeti
113645ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886dospelí
113746ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
113847ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034deti do 14 rokov
113948VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409juniori
114049VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
114150WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887juniori
11421CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
11432DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386juniori
11443KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606dospelí
11454KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778kadeti
11465KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383juniori
11476KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604dospelí
11487SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605juniori
11498VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387dospelí
11501DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634juniori
11512JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635kadeti
11523KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
11534MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
11545MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
11556RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
11567VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
11578VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
11581BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664juniori
11592BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 12 rokov
11603BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663juniori
11614BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473kadeti
11625BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
11636BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850kadeti
11647BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065dospelí
11658BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
11669BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
116710BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
116811BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
116912BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151veteráni
117013BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283dospelí
117114ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelí
117215ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301deti do 14 rokov
117316DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
117417DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
117518DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394kadeti
117619DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646kadeti
117720FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 14 rokov
117821GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
117922GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660juniori
118023GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851deti do 14 rokov
118124GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553dospelí
118225HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154kadeti
118326HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852deti do 14 rokov
118427HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
118528HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231dospelí
118629JANEČEK Martin1970Mestský športový klub Kežmarok LO2489veteráni
118730JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
118831JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219juniori
118932JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061deti do 14 rokov
119033JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
119134JUSKO Marcel1974Mestský športový klub Kežmarok LO2328dospelí
119235JUSKO Maximilián2011Mestský športový klub Kežmarok LO2327deti do 12 rokov
119336KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
119437KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
119538KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
119639KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
119740KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
119841KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 12 rokov
119942KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
120043KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
120144KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
120245KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
120346KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
120447KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
120548KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130juniori
120649KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645dospelí
120750KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
120851KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062deti do 14 rokov
120952KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
121053KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855kadeti
121154LENART Matúš1984Mestský športový klub Kežmarok LO2423dospelí
121255MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
121356MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
121457MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
121558MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 3
121659MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726veteráni
121760MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329deti do 14 rokov
121861MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856kadeti
121962MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
122063MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO18661000006veteráni 2
122164MIZDOŠOVÁ Zinayida1979Mestský športový klub Kežmarok LO1468dospelí
122265MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
122366MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478veteráni
122467MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 12 rokov
122568MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
122669MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330dospelí
122770MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelí
122871MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 14 rokov
122972NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
123073NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
123174NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257veteráni
123275ONDRIK Ladislav1978Mestský športový klub Kežmarok LO2307dospelí
123376ONDRIK Ladislav2009Mestský športový klub Kežmarok LO2308deti do 14 rokov
123477ONDRIKOVÁ Jaroslava1983Mestský športový klub Kežmarok LO2309dospelí
123578OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551juniori
123679PAJONKO Dominik2011Mestský športový klub Kežmarok LO2490deti do 12 rokov
123780Pajpach František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
123881PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
123982PATTERMANN Alex2004Mestský športový klub Kežmarok LO1638juniori
124083PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
124184PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni 2
124285PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 14 rokov
124386PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
124487PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
124588PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064kadeti
124689PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
124790POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966deti do 14 rokov
124891POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854kadeti
124992RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552kadeti
125093ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066veteráni
125194SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
125295SEKELSKÁ Karolína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2256deti do 14 rokov
125396SEMAŇÁK Jozef1980Mestský športový klub Kežmarok LO2332dospelí
125497SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472deti do 14 rokov
125598STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647deti do 14 rokov
125699STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 12 rokov
1257100SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
1258101SYNILNYKOVÁ Alexandra1976Mestský športový klub Kežmarok LO2472dospelí
1259102SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO18671000010veteráni 2
1260103ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
1261104ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154juniori
1262105ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
1263106ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284juniori
1264107ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
1265108ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224kadeti
1266109ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857kadeti
1267110ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304deti do 14 rokov
1268111ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
1269112VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
1270113VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
1271114VEBER Martin1981Mestský športový klub Kežmarok LO2491dospelí
1272115VOLF Ivan1987Mestský športový klub Kežmarok LO2306dospelí
1273116ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067kadeti
1274117ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648dospelí
1275118ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221juniori
1276119ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284veteráni
1277120ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
1278121ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
1279122ŽIDEK Radoslav1981Mestský športový klub Kežmarok LO801000059dospelí
12801BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
12812DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688juniori
12823DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
12834ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
12845GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471juniori
12856GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
12867HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
12878HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
12889HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476kadeti
128910JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147dospelí
129011JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145juniori
129112JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146dospelí
129213KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328juniori
129314KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
129415LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728juniori
129516MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330juniori
129617MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642dospelí
129718NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246juniori
129819ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
129920PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465kadeti
130021PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
130122PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
130223PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 3
130324ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
130425ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
130526ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
130627ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
130728ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
130829TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
130930VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335juniori
131031ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
131132ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009juniori
131233ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010juniori
13131KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 3
13142RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
13153SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954veteráni
13161BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385juniori
13172DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667deti do 14 rokov
13183HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389kadeti
13194JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
13205JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669juniori
13216KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357dospelí
13227MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384juniori
13238SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
13249SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388dospelí
132510ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040dospelí
13261BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
13272DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204juniori
13283DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642kadeti
13294GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859juniori
13305HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
13316HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226juniori
13327HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006deti do 14 rokov
13338HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287kadeti
13349HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542juniori
133510IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
133611IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
133712MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007deti do 14 rokov
133813PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643dospelí
133914SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
134015SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
134116SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
134217SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205dospelí
134318SONOGA Marek1974Red Arrows Poprad2286dospelí
134419SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
134520SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009dospelí
134621ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
134722ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224dospelí
134823ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540kadeti
134924ŽONDA Šimon2010Red Arrows Poprad2321deti do 12 rokov
13501ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906deti do 14 rokov
13512BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108deti do 14 rokov
13523BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010kadeti
13534CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907deti do 14 rokov
13545DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618dospelí
13556DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011veteráni
13567DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
13578DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
13589DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 14 rokov
135910FAŠANOKOVÁ Natália1999Reflex Žilina2271dospelí
136011FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
136112FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013deti do 14 rokov
136213FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934deti do 14 rokov
136314FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
136415GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110deti do 12 rokov
136516GADUŠOVÁ Alexandra2010Reflex Žilina2447deti do 12 rokov
13661GALADÍK Michal1990REFLEX Žilina1400dospelí
13671GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272veteráni
13682GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273kadeti
13693GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109kadeti
13704HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
13715HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403veteráni
13726HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelí
13737HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185kadeti
13748HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 14 rokov
13759HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
137610HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614deti do 14 rokov
137711HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613juniori
137812CHNÚRIK Alojz1980Reflex Žilina1973dospelí
137913JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
138014JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
138115JEVSNIK Tim2003Reflex Žilina2460juniori
138216KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908kadeti
138317KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
138418KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
138519KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
138620KIŠŠIMON Michal1981Reflex Žilina1849dospelí
138721KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636dospelí
138822KOČUTA Ondrej2002Reflex Žilina2279juniori
138923KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
139024KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
139125KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
139226KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937deti do 14 rokov
139327KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
139428KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 12 rokov
139529KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017juniori
139630KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
139731KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
139832KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
139933KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240deti do 14 rokov
140034KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
140135LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 12 rokov
140236LOKAJOVÁ Aneta2002Reflex Žilina2243juniori
140337MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
14041MAJERČIAK Aurel1999REFLEX Žilina1408dospelí
14052MALÝ Matúš2007REFLEX Žilina1720kadeti
14063MALÝ Michal1977REFLEX Žilina1719dospelí
14074MAREC Miloš2002REFLEX Žilina1407juniori
14081MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 3
14092MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
14103NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180kadeti
14114PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
14125PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
14136PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
14147PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088kadeti
14158PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
14169PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718dospelí
141710PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
141811PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615juniori
141912POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083kadeti
142013POLIAK Ján Viktor2008Reflex Žilina2275deti do 14 rokov
142114PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
14221SMEJKAL Jozef1952REFLEX Žilina1402veteráni 3
14231ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 12 rokov
14242ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
14253ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
14264ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 12 rokov
14275ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
14286ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
14297ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
14308ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 12 rokov
14319ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
14321ŠKVAREKOVÁ Anna2002REFLEX Žilina1406juniori
14331ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
14342ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841veteráni
14353TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
14364TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 14 rokov
14375URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
14386VALACH Samuel2002Reflex Žilina2241juniori
14397VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
14408VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
14419ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
144210ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 12 rokov
144311ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
144412ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
14451BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 3
14462BALIOVÁ Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 2
14473BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni
14484DEBNÁR Bohuslav1955Slávia Archery Bratislava510veteráni 2
14495DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 3
14506DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 2
14517GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelí
14528GALANDA Dušan2003Slávia Archery Bratislava1432juniori
14539KALOUS Ľuboš1967Slávia Archery Bratislava1174veteráni
145410KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni
145511KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelí
145612KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 2
145713KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelí
145814LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni
145915MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelí
146016ŠIMKO Peter1953Slávia Archery Bratislava209veteráni 2
146117ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni 2
14621GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062veteráni
14632KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
14643KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
14654KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
14665KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
14676ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064veteráni
14687SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
14698ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
14709ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
147110TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
147211ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
14731ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
14742GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138deti do 12 rokov
14753HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888deti do 14 rokov
14764KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068deti do 14 rokov
14775KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889kadeti
14786KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
14797KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621juniori
14808KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327juniori
14819KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314kadeti
148210MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334kadeti
148311MARTINKO Ján1970Spišský lukostrelecký klub2251veteráni
148412MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
148513MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620dospelí
148614MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069deti do 12 rokov
148715MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139juniori
148816MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
148917MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
149018ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094kadeti
149119PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 12 rokov
149220PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095deti do 14 rokov
149321PIKLA Ľubomír1968Spišský lukostrelecký klub2396veteráni
149422PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890juniori
149523PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
149624PROCHAZKA Šimon2002Spišský lukostrelecký klub2238juniori
149725SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464juniori
149826SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891juniori
149927TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897kadeti
150028UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896kadeti
150129UHRINOVÁ Táňa2010Spišský lukostrelecký klub2324deti do 12 rokov
150230VARGOVÁ Dária2009Spišský lukostrelecký klub2326deti do 14 rokov
150331VARGOVÁ Sofia2007Spišský lukostrelecký klub2325kadeti
15041BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
15052BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
15063FIKAROVA Ludmila1986Sport Club Speed Arrows2429dospelí
15074HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998kadeti
15085HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
15096HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
15107KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
15118KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
15129LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
151310PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
151411ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
15151ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393deti do 14 rokov
15162JANEC Ľubomír1948SPORTAcademy Hlohovec2464veteráni 3
15173LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
15184LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 12 rokov
15195PAULOVIČOVÁ Paulína2009SPORTAcademy Hlohovec2465deti do 14 rokov
15206PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345kadeti
15217SEČNÁR Viktor2013SPORTAcademy Hlohovec2430deti do 10 rokov
15228SPEVÁR Martin2009SPORTAcademy Hlohovec2463deti do 14 rokov
15239ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395kadeti
152410TREBICHALSKÁ Diana2011SPORTAcademy Hlohovec2462deti do 12 rokov
152511TRNKA Samuel2011SPORTAcademy Hlohovec2394deti do 12 rokov
15261BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
15272BOTLÓ Patrik1973ŠK Orlík Sliač2483dospelí
15283BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
15294BROZMAN Michal1982ŠK Orlík Sliač2471dospelí
15305BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
15316ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834kadeti
15327ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948juniori
15338ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 2
15349ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835dospelí
153510FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625juniori
153611FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838veteráni
153712FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839veteráni
153813GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461juniori
153914GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
154015HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
154116HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
154217HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 12 rokov
154318CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675juniori
154419JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947kadeti
154520JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
154621KMETÍKOVÁ Eliška2008ŠK Orlík Sliač2381deti do 14 rokov
154722KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202kadeti
154823MAJLING Michal1993ŠK Orlík Sliač2389dospelí
154924MALÁ Denisa1976ŠK Orlík Sliač2484dospelí
155025MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
155126MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
155227MÁZOROVÁ Linda2009ŠK Orlík Sliač2231deti do 14 rokov
155328OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757juniori
155429PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622juniori
155530PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
155631POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
155732PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
155833REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
155934RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837juniori
156035SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 12 rokov
156136SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
156237SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836kadeti
156338SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
156439SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 12 rokov
156540ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
156641ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624kadeti
156742ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
156843ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201deti do 14 rokov
156944TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833dospelí
157045VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056kadeti
157146VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832juniori
15721ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
15732KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
15743KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
15754MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
15765MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
15776REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
15787REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
15798SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
15809SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni 2
15811ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
15822CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034dospelí
15833GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
15844GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239juniori
15855HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
15866HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050dospelí
15877PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
15888PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708dospelí
15899SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
159010ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
159111ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
15921BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
15932HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051dospelí
15943JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332dospelí
15954KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
15965NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
15976SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
15987SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
15998ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
16001DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
16012GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
16023HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
16034HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173juniori
16045HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
16056KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
16067KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO259veteráni
16078KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
16089KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
160910KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
161011KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
161112KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303dospelí
161213MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
161314PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
161415PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
161516POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828veteráni
161617POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
161718ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
161819ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 2
161920VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
16201HERCEG Erik2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1060juniori
16212HERCEG Miroslav1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO697dospelí
16223JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
16234KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
16245KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
16256LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
16267MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 3
16278PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
16289PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
162910PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
163011POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
163112ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 3
16321ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 3
16332FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
16343GROBÁR Jozef1977TJ Slávia UVLF Košice LO2366dospelí
16354GROBÁR Ľuboš1978TJ Slávia UVLF Košice LO2227dospelí
16365KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
16376KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 3
16387KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
16398KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
16409KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
164110KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
164211KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550veteráni
164312MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
164413MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
164514SIEDOI Illia1995TJ Slávia UVLF Košice LO2386dospelí
164615URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
164716URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelí
164817VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni 2
16491BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922kadeti
16502HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
16513CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
16524KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927juniori
16535KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
16546KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
16557KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926juniori
16568ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
16579ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121veteráni
165810ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
16591ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
16602BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
16613BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
16624BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
16635DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
16646JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
16657KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
16668LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
16679MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
166810MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
166911MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
167012PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
167113PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
167214SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
167315SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
167416VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
167517VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
167618ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
167719ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
16781DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453dospelí
16792FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
16803GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
16814GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
16825GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
16836ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
16847JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
16858LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455dospelí
16869MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
168710ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458dospelí
168811POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456juniori
168912TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí
16901DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelí
16912DUCHOŇ Miroslav1991X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia405dospelí
16923PERLÍKOVÁ Klaudia1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2422dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik